e-Knihy ke stažení

Vzhledem k problematičnosti mých článků a knih jsem zde většinu přestal vystavovat. Autorita k nim má také přístup, ale možná nemá v plánu ukázat jejich užitečnou část lidem.

Tady je pár článků ke čtení online: Má odhalení, Moje dvě knihy, Některé nové názory, Trestání jedné krásné zdravotní sestřičky, Má selhání, Několik hlavních věcí, Televizní vysílání, Válka v budoucnosti, Jak se vyhnout té největší válce, Můj největší omyl, Proč mně mé odsouzení vadilo méně, Trestná činnost “Vyšší Policie”, Proč je mé poškozování ilegální, Mozek a Eutanazie, Ženy, Využití lidské části a Boj proti zločinu.

Když jsem psal básně, oslavující krásu té či oné ženy, trochu jsem přitom plýtval krásnými slovy. A pak mi málem nezbyla na tu, která si je zaslouží ze všech nejvíce. Mnoho žen se nám může zdát být velmi krásnými a budeme je opěvovat, ale pak třeba potkáme někoho, kdo je ještě krásnější, než ony všechny, a náhle můžeme dostat pocit, že jsme ty předchozí ženy vychvalovali až příliš moc a že si naši chválu tak úplně nezasloužily. Tím, kdo si tu mojí zasloužil plně, byla na prvním místě ta ze všech Nejkrásnější a na druhém Kouzlíčko. Zde jsou ty básničky:

Kavkazský ovčák, Královna krásy, Přenádherná, Akorát, Nejkrásnější, Jenom tam u nás, Všem krásným brunetám, Kouzlíčko, Srdce šlechtice IBU, O nejkrásnějším místě, Studentka IBU, Těm nejlepším holkám a Čekání.

Jestli se zajímáte o psy, můžete vidět jejich fotografie.


     Ještě sem dám několik starých spisů: Moudrost (Prof. Dr. Josef Velenovský), Nekonečný příběh a Reportáž (něco k zasmání).

     Text prvního spisu si můžete prohlédnout zde: O historii člověka, Příklady ze živé přírody, 1) Přirozený výběr (a boj o život), 2) Princip organické harmonie, 3) Princip přímého přizpůsobení se poměrům životním, 4) Princip rudimentů, 5) Princip dědičnosti, 6) Princip hybridace, 7) Princip pokrevenství, 8) Princip pudu pohlavního, 9) Princip křížení, 10) Princip organického socialismu, 11) Princip dělení práce dle pohlaví, 12) Princip variace podmínek biologických, 13) Princip vyžití plemenného, 14) Princip mutace, 15) Princip latentních idejí, 16) Princip atavismu, 17) Princip zdokonalení, 18) Princip ornamentalismu, 19) Princip ztělesňování vnitřních stavů psychických, 20) Princip nemožnosti zpětné evoluce, 21) Princip délky života, 22) Princip článkování a 23) Princip kosmické organické evoluce.

Rozcestník      I      Kontaktní email