Trestná činnost “Vyšší Policie”

– Ne zcela legálním a do jisté míry i podvodným způsobem získává povolení na uvedení svých obětí do stavu, ve kterém spáchají něco zlého a/nebo poškodí samy sebe. Někdy část důkazů proti nim vyrábí různými podvody i triky a v některých případech cíleně zhoršuje jejich chování také použitím škodlivých prostředků ve větší míře, než je v daném případě oficiálně hlášeno a povoleno zákonem.
Členové “Vyšší Policie” například nahlásí, že na oběť použili slabé škodlivé záření a nízkou koncentraci škodlivých chemikálií, a ona z toho zkolabovala, což zdánlivě “dokazuje” její slabou mentální konstituci, ze které tu oběť obviňovali. Jenže ona přitom zkolabovala z tajně použitého silného záření a vyšší koncentrace škodlivých chemikálií, které by porazily i člověka s dobrou mentální konstitucí.

– Z lidské společnosti tato “Vyšší Policie” vyřadila některé důležité hodnoty a jiné zásadní porušuje, čímž dělá lidem charakterovou vadu, zabraňuje jejich vyššímu duševnímu vývoji i prožívání jejich lásky na vyšší úrovni. Tato nesprávná činnost této “Policie” je u “Centra Vlády Vesmíru” v celkovém součtu zapsána jako “malé mínus” (mezistupeň mezi dobrou a špatnou + kus vady k tomu) a do značné míry právě kvůli té nesprávné činnosti bude autorizována vojenská intervenci na naší Zemi, při které může zemřít většina lidské populace (můj případ je jedním z důvodů k ní).

– Někdy její členové nevhodně zlehčují, a svým způsobem také oslavují, dokonce i utrpení nevinných, utýraných dětí. A ani trápení zvířat jim není cizí (například kamarádka kvůli nim nechala vykastrovat svého psa, aby zvýšila moji vazbu na varlata, a lopatou omráčila svého psa asi proto, aby vyzkoušela moji reakci na tento svůj čin).

– Před světovou veřejností skryla různé moje užitečné vynálezy včetně lepšího způsobu léčby některých nemocí a návodu, jak zpomalit stárnutí, i důležité informace, které jsem obdržel, a bez kterých se lidstvo těžko obejde.

– V TV Show o mně pořád ukazovala něco špatného, a celý život zhoršovala činnost mého mozku i mé chování. Neukazovala ale mnoho dobrého, co jsem udělal. Dost možná je něco z toho nejlepší na světě.

PS: Co se týče mých špatných výsledků v televizi, měl jsem chemické ovlivnění, po kterém má v testech na povahu a mentální kondici nedostačující výsledky 100 % lidí. Kromě toho já tu nejsem od toho, abych měl v tomhle dobré výsledky. Mám je mít dobré v něčem jiném.
Lidé mi celý můj život lhali, dostal jsem nepravdivou informaci o jejich pravé povaze, a činnost mého mozku byla negativně ovlivňována. Výsledkem byly některé chybné názory a představy (například o “Pekelných lidech”).

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.