e-Knihy ke stažení

Ukázky mé tvorby si můžete stáhnout z Ulož.to.

     Tady je pár článků: Jak to začalo, Jejich skryté zlo, Černý puntík, Krásné ženy potřebují "na holou", Úvahy o panictví, Tvárnost lidské individuality, Hledání individuality, Pár podvodů, Způsob, jakým vládnou světu, Neoficiální trestní oznámení, Porušování pravidel, Některé zločiny Pekelných lidí, Dokonalé společenské zřízení, Zachránce a vrah jménem přizpůsobivost, Zneužití a urážka křesťanů i Krista, Chytáčky v písních, Základní moudrost, Proč nesmíte vědět, Několik tajemství, Co jsem odhalil, Jména a příjmení tajných spolupracovníků, Patové situace a míra viny, Hledání neurologické vady a oběti, Filmy a televizní seriály, Konec s tajným sledováním lidí, Počet tajných spolupracovníků, Neočekávaná akce jednotlivce, Několik důležitých faktů, Ty krysy jsou všude, Ať o vás ty krysy ví co nejméně a O (žádné i úplné) zrádnosti lidí.

     Tajná znamení ve filmech: Připomenutí Pekla, Dva v jednom a ten třetí a Tajná znamení - Dvě tváře.

     Další zajímavou věcí je e-kniha "Superbůh" (verze 1.1), kterou si můžete buď stáhnout nebo přečíst online.

     Zde je několik básniček: Až přeteče pohár, O lidské slabosti a Svatých Bytostech, Královna krásy a Kavkazský ovčák.

     Jestli se zajímáte o psy, můžete vidět jejich fotografie nebo tréninkové video.


     Stáhněte si eknihy na téma duchovní moudrost, láska a vztahy, filozofie, náboženství, bojová umění a psi.

     Zde jsou knihy "Amen" 4/2009 (Pravé křestanství, Ďáblův národ, Spasení), "Mozaika moudrosti" 8.0 (hluboká životní filozofie a duchovní poznání) a "Tajemství lásky" 8.0 (láska a vztahy z duchovního hlediska). Tyto knihy lze stáhnout klepnutím myší na jejich obálku.

Amen     Mozaika moudrosti     Tajemství lásky

V současné době pracuji na dodatku & opravě pro mojí knihu o lásce. Lze si ho stáhnout jako EXE nebo PDF (23.7.2019).

     Vždycky jsem byl kombinací skutečné pravdy, dané mně Nebem, s některými chybnými názory, danými mně tímto prolhaným světem. A tento status smíšeniny pravdy a lži byl platný i pro mé duchovní knihy - brilianty společně se smetím. Postupně jsem tyto své duchovní knihy čistil, držíce se přitom jejich původního zaměření i způsobu, jakým vysvětlují jednotlivá témata, a nakonec je přeměnil v "kandidátní" verze, abych udělal nějakou "tečku" za jejich mnohaletým vývojem. To ale ještě neznamená, že je celý jejich obsah zcela pravdivý a správný. Částečně tomu tak je a částečně nikoli, a navíc některými věcmi se zabývám pouze v novějších článcích, a knihách "Supergod" a "Další Tajemství lásky".

     Zde je můj komentář, který se pokouší spojit moudrost mých starých knih s moudrostí těch nových.

     "Léta pod psychickým, energetickým a chemickým tlakem způsobila, že jsem se při mé práci dopustil některých chyb. A může za to především zrádnost českých lidí, zejména křesťanů, jejíž existenci jsem si dokázal uvědomit až po tolika letech. Celý život jsem si myslel, že ani není možné, aby se takhle chovali."

     Dalšími knihami jsou "Degenerace psího rodu" 16.1 a "Tajemství boje" 5.0. Pro stáhnutí klikněte myší na obálku:

Degenerace psího rodu     Tajemství boje

Příběh jednoho jména          Jak jsem hledal lásku          Ideální Bojové Umění          Kočkovité šelmy

     Zde je minikniha "Caucasian Ovcharka" 2.8:

Caucasian Ovcharka

     Informace uvedené v mých knihách jsou extrémní povahy, avšak čtenář by si měl uvědomit, že skutečnost, že je nějaká informace v rozporu se všemi ostatními, ještě neznamená, že je nepravdivá. Občas tomu totiž bývá právě naopak.

     Následující je starý román "Nekonečný příběh" (napsaný 2/2002 a upravený 4/2005):

Nekonečný příběh

     Tehdy při jeho psaní jsem byl ovlivněný nejen vlastními prožitky a poznáním, ale mimo jiné i dílem Dr. Raymonda Moodyho.

     Tohle byla má první kniha Záblesk Pravdy (není ke stažení):

Záblesk Pravdy

     Ještě sem dám dva staré spisy ke stažení: "Moudrost" (Prof. Dr. Josef Velenovský) a "Reportáž" (něco k zasmání).

     Text prvního spisu si můžete prohlédnout zde: O historii člověka, Příklady ze živé přírody, 1) Přirozený výběr (a boj o život), 2) Princip organické harmonie, 3) Princip přímého přizpůsobení se poměrům životním, 4) Princip rudimentů, 5) Princip dědičnosti, 6) Princip hybridace, 7) Princip pokrevenství, 8) Princip pudu pohlavního, 9) Princip křížení, 10) Princip organického socialismu, 11) Princip dělení práce dle pohlaví, 12) Princip variace podmínek biologických, 13) Princip vyžití plemenného, 14) Princip mutace, 15) Princip latentních idejí, 16) Princip atavismu, 17) Princip zdokonalení, 18) Princip ornamentalismu, 19) Princip ztělesňování vnitřních stavů psychických, 20) Princip nemožnosti zpětné evoluce, 21) Princip délky života, 22) Princip článkování, 23) Princip kosmické organické evoluce, Několik dalších moudrostí z "Poslední moudrosti" a Moudrá ponaučení, úryvky z knihy "Přírodní filozofie".
     Ve druhém ze spisů, konkrétně v kapitole o zlých bytostech, jsou popisované zlé zážitky možná důsledkem toho, že byl po vydání knihy "Záblesk Pravdy" a následném psaní knih "Mozaika moudrosti" a "Tajemství lásky" udělán v místnosti, ve které jsem se zdržoval, nějaký zásah. Prostě byli tam zlí lidé, už tenkrát asi ta "Pekelná tajná služba", a zlé bytosti tam do mě získaly přístup. Pak přišlo setkání s lovci duší a později, po knize "Amen", i chemické útoky, dělané s pomocí některých obyvatel města Plzeň.

Rozcestník      I      Kontaktní email

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.