To bylo nápověd...

     Protože jsem měl v některých aspektech nejlepší náboženská vysvětlení na světě, o jejichž znevážení byl zájem, zřejmě bylo rozhodnuto přimět hloupé normální lidi, aby ve mě neuvěřili.
     A jak už to v takových případech často bývá, jedním z klíčových bodů byla kontrola nad mými vztahy. Existuje pravidlo, podle kterého je snahou docílit stavu, kdy všechny vztahy oběti jsou spolupracovníky tajné služby a podobně (= známí v diskusních fórech přes internet, kamarádi, příbuzní, prostě všichni).
     Při retrospektivě jsem si uvědomil, že mě "tajná služba" pravidelně poskytovala jakousi nápovědu toho, že tady "něco nehraje", respektive že se v mých vztazích jedná o nějaký účel a ne náhodu.
     Například můj kamarád, který si doma sepisoval duchovní úvahy a který byl v mém mládí přítomen i u operace mého slepého střeva, bydlel, "shodou okolností", naproti či vedle lidí, kterým patřil dům, ve kterém jsem sepisoval své knihy. Měl změněné příjmení, obě začínaly od písmene "H" a první bylo ptačí. Aby vytvořil dojem trochu oběti, kdysi naznačil, že po něm možná jdou (třeba že si ho někdo fotil; také prý měl nějaký vynález, někomu se s ním svěřil a on byl pak realizovaný ve světě).
     Později mě přivedl do společnosti filozofů, z nichž jeden řekl, že mu tam dali štěnici, aby působil dojmem oběti (jako že ho sledovali a asi proti němu něco mají). Ten samý trik používala kdysi jedna udavačka, která předstírala, že to táhne se svými přáteli, a přitom na ně donášela.
     Do této společnosti časem přišel bývalý spolupracovník mého otce s příjmením začínajícím i končícím na K, a kromě něj ještě jeden člověk také s příjmením od tohoto písmene, končícím na "fer", stejně jako příjmení mého přítele-filozofa (obě také měly "přehlasované o", tedy ö). "Shodou okolností" bydlel velmi blízko mojí babi a trochu jsem se s ním přátelil. "Poznal", že mám horší vztah k otci a kdy se narodil jeden zajímavý člověk, který tajil své narození (také řekl, že měl žlutý pásek v karate a zvedl 130 kg v benchpressu, asi abych si ho podvědomě spojil se žlutou barvou a číslem 13; v té době již mě ovlivňovali můj mozek, tak to mohlo zabrat).
     Na pozemku, kde jsem chvílemi přebýval a který jsem možná koupil jako první zájemce, měly moje pozdější sousedky křestní jména složená ze stejných písmen, a kromě toho ty nade mnou měly ještě i podobné příjmení. Mimoto kus pode mnou byl "velký Venca" a těsně nade mnou "malý Venca".
     A aby toho nebylo málo, pode mnou byla bývalá partnerka muže, který se mnou natáčel videoklipy, a její nový muž měl syna, kterého znala mladá žena, co mně byla poslána do cesty se štěnětem rottweilera (plemenem, které jsem měl v té době velmi rád). To všechno mohli být spolupracovníci organizace, které říkám "Pekelná tajná služba" (jsou to ti, jak mají všude informátory a často i Pekelnou humanoidní duši v sobě).
     Tam, kde nikoho svého neměli, obešli ti parchanti normální lidi a použili je proti mně.
     Natáčeli mě celá léta. Jsem velmi náladový a proměnlivý a navíc jsem si vždycky myslel, že nezáleží na tom, jak mluvím před lidmi, ale co píšu. V některých náladách jsem mluvil, jako bych ty své duchovní zážitky ani tak úplně neměl, nebo jsem řekl jenom to, že jsem něco viděl nebo slyšel, ale že přesně nevím co.
     Kdybyste ukázali jenom tyhle rozhovory, vypadal bych jako podvodník, který tak úplně neměl ty duchovní zážitky, které líčí ve svých knihách.
     Také mě šikovně přiměli k různým špatnostem. Chtěli, abych jim stáhnul psí zápasy, hudbu... Narušili energie v mém psu a on mi pak začal chvílemi divně vadit (vždycky krátká zlá chvilka a pak zase všechno dobré). Říkali "já jsem udělal to či ono špatného" a dostali ze mě, co špatného jsem udělal kdy já a tak dále. Prostě jenom se snažili poškodit mojí Boží práci.
     Kdybych věděl, jak strašně jsou čeští lidé zrádní a na jak katastrofálně nízké úrovni jsou, žil bych tu bez jediného vztahu. Jakmile by se někdo chtěl stát mým přítelem, jakmile by někdo začal nějaký rozhovor, okamžitě bych to utnul: "Zrovna nemám čas...", "Právě vystupuji...", "K tomu se nebudu vyjadřovat..." a tak dále. Pokud by někde dělali nějaký test osobnosti (třeba v zaměstnání), nezúčastnil bych se ho a raději bych odtamtud odešel (aby na mě nic neměli). Nekomunikativnost s druhými a samota jsou totiž lepší, než "přátelství" se zrádci.
     Ti, kdo mě odsoudili, jsou legálně existující zločinci. Už na začátku věděli, že jsem správně poznal, že jsou Pekelní, ale nemohli si dovolit to přiznat, stejně jako jejich tajná znamení ve filmech a další.
     Tyto zrůdy jsou těmi jedinými, kdo si zaslouží to, co chtějí udělat mě. Udržují tu války tisíce let, pravidelné zlo v životě lidí, obelhali veřejnost celého světa (například zmanipulovanými historickými záznamy; vytvořením falešných videoklipů, které nelze rozeznat od skutečných; chybným vývojem náboženství; podvody s UFO, které sami mají, a přitom o něm tvrdí, že to jsou mimozemšťané; tvrzením, že neloví lidské duše pro Peklo, a přitom to jejich specialisté občas dělají, a podobně), zabránili ustanovení dokonalé lidské společnosti a tak dále.

**********

     Faktem zůstává, že jsem svými výklady možná převýšil všechna náboženství a byl jsem v podstatě stále panic, nemající výstřik semene za bdělého stavu až do zážitku "Superbůh" a konce roku 2013. Byl jsem přijatý Bytostmi, co ke mně poslali Kruh Hvězd v dětství a energetický proud, když mi bylo 31; byl mě ukázán Bůh a na mikroúrovni se mé vědomí spojilo i se Superbohem (matematicky vzato s přeneseným kouskem jeho osobnosti, takže to doslova nebyl úplně on). Pro člověka není nic většího, než tohle.
     Pekelní lidé schválně udržují chybné výklady a když přijde nějaký lepší, tak sníží víru lidí v něj. A takhle to tu vedou tisíce let.
     Moje odolnost proti energetickému ovlivňování mého mozku, používanému asi hlavně v letech 2001/2002 - 2005, byla díky mé konstituci nadprůměrná, a přesto jsem se několikrát ocitl takřka na hranici "vyháknutí duše" a jejího přeskoku do paralelního Pekla (když se otevřelo a démoni se mi dívali do očí). Možná to byly dávky blízké smrtelným.
     Ale negativně ovlivňovat můj mozek (energeticky a pak i chemicky), posílat všechny blízké lidi, aby mi lhali, a pak mě ještě trestat za chyby v mém myšlení a psaní, je velmi prapodivnou věcí, a z právního hlediska snad i nelegální.
     Sami víte, kolik peněz z kapsy daňových poplatníků vyhodili Pekelní lidé v mém případě, což vůbec nemuseli. Stačilo se k mým pravdivým obviněním rozumně přiznat a ty peníze použít například na podporu rozvojových zemí.
     Jak velkým zločinem je vyhazovat triliony EURO za různé vrtochy a vytváření nepravdivého názoru veřejnosti, místo aby se tyto peníze daly na podporu chudáků na celém světě?

     Dodatek:

     Po napsání tohoto článku jsem si dodatečně vzpomněl ještě na pár věcí, tak je dám sem:

     - "Pekelná organizace" (tak těm smradům, co vás tu všechny vedou, někdy říkám) nutila slavné lidi, aby měnili grafiku na svých webových stránkách (třeba fotografie s vlasy přes oko u zpěvačky skupiny "Arkona" nebo nový design na stránce herečky "Kristanna Loken") a tak dále.

     - Již za starých časů diskuse o psích zápasech byla "Pekelná tajná policie" mezi jejími členy. Nápovědou mohlo být třeba to, že se v jednom messengeru jeden z jejích hlavních členů jmenoval ****fackt místo ****fact a to "k" navíc tam možná bylo kvůli mně, protože jsem Kastl.
     Ten mi nechal něco napsat do knížky "Degenerace psího rodu" a po delší době náhle řekl, že si to buď vymyslel nebo si k tomu něco přimyslel, a zřejmě čekal, že to v té knize neopravím, asi aby byl důkaz, že do svých knih píšu lži. Nějak jsem to tenkrát ale poopravil, už si přesně nevzpomínám.
     Pak udělali více diskusních fór se psími zápasy a tam jsem měl s jedním členem dohodu, že se podělíme o každé nové video, a druhému jsem pro změnu musel slíbit, že nikomu neřeknu, tedy ani tomu prvnímu, že mi dal nějaké nové. Kdybych tomu prvnímu dal to video, porušil bych slib tomu druhému, a kdybych tomu prvnímu to video nedal, porušil bych pro změnu naší dohodu o předávání videí. Takže buď zrádce, nebo lhář.

     - Když se v místnosti, ve které jsem přebýval, natahoval telefonní kabel (nic jiného se tam v mé přítomnosti nedělalo), poslali tam pracovníka, který byl dříve zaměstnaný u malé firmy, ze které pocházela jak sousedka na zahradě, tak člověk, který se mnou natáčel videa.

     - Ta informátorka, co se s námi seznámila tak, že si od nás kdysi koupila štěně Rottweilera, mě přivedla k feně Rottweilera, jejíž majitel byl podobný mému kamarádovi, což mě překvapilo.
     Tehdy jsem si velmi přál, aby měl Agar štěňata. On tu fenu nakryl i překryl, ale štěňata nebyla. Možná někdo schválně způsobil, aby ta fena nezabřezla, protože se vědělo, že mě to zraní.
     A jiná fena, kterou k té informátorce přivezli na krytí Agarem, měla "shnilé oko", zřejmě od Chlamydiové infekce, kterou jsem se později, asi od Agara, nějak nakazil (kromě ní jsem měl i další urologické infekce, nejméně tři najednou). No a příjmení člověka, co tu fenu přivezl, začínalo na Kaš.
     Později měl Agar štěňata po feně jediného člověka, co mi přijel na inzerát, znal mého otce, a jeho jméno začínalo na Ka a končilo na K. Při prvním krytí fena zabřezla, a při druhém ne.

     - Kdysi jsem se stýkal s bojovníky Kung Fu, kteří mi pomáhali s knihou, a za jedním z nich přišla mladá žena, se kterou asi chodil, a která navštěvovala stejný "spolek filozofů", jako já. V něm se, mimochodem, objevil i jeden náš známý, jeho příjmení začínalo na K. Na jedné straně se říká "svět je malý", na druhé straně je pravděpodobnější, že to byla další nápověda: "My máme své lidi úplně všude." Atd.

     - Zpětně jsem si uvědomil, že informátoři "Pekelné policie" byli v mém životě ještě před tím, než jsem začal psát nějaké knihy. Důvodem mohlo být to, že můj otec byl možná trochu zajímavý a já asi ještě o něco více.
     Tak například na jednom pracovišti jsem dostal dva kolegy a oba dělali karate. Byli na podobné úrovni, jako já. Jméno a příjmení toho prvního začínalo na písmeno T (přičemž příjmení končilo na K) a druhý byl Karel s dvěma K ve svém příjmení (jedno bylo na konci). Byli ke mně přátelští, ale jednou došlo k zajímavé maličkosti. Měl jsem nemocnou ruku a se dvěma mladými muži, z nichž jeden byl trochu podobný na mého učitele boje, jsem se jakoby malinko pohádal (oni to začali). Jenomže ten můj první kolega k tomu potom měl před nimi nějakou ne úplně vhodnou poznámku, která mě tenkrát rozčílila, ale už si nevzpomenu na detaily.

     Prosba:

     Nesmíte těm parchantům dát ani jednu šanci! Jakmile máte nějakou sexuální deviaci, skrytou lásku či nenávist, tajné přání, tajnou práci a podobně, nesmějí to vědět!
     Ani jednou (a to ani ve škole jako dítě) se nesmíte projevit před kamarádem či kamarádkou (třeba při společném prohlížení obrázků nahých mužů či žen a rozhovorech na téma "sex"). A když se vás někdo na něco důvěrného zeptá, a to dokonce i když se jedná o lékaře, odpovězte, že to je vaše soukromá věc a že nechcete, aby se o tom vědělo. A pokud vám řekne, že to nikomu nepoví (třeba že dodrží lékařské tajemství), řekněte mu, že to stejně raději nebudete riskovat.
     Já osobně si soukromí cením tak mnoho, že pokud mi ho někdo hrubě naruší, tak bych ho nejraději rovnou ubil k smrti. Pekelní lidé mi umístili odposlech i na šaty, protože si mluvím hodně sám pro sebe, ale to se asi týká více pro sebe si mluvících lidí (třeba jim něco provedou a pak si nahrávají, co si pro sebe ti lidé potom povídají).
     Prostě skryté kamery a odposlechy jsou všude, leze se k lidem domů, a nesmíte věřit ani jednomu jedinému člověku. Když tohle všechno a ještě i další víte, snad se vám povede něčím překvapit, nebo si alespoň uchránit kousek toho soukromí.
     Prosím, buďte něčím zajímaví a zajistěte, aby se to o vás ten Pekelný dobytek nikdy nedozvěděl! Děkuji.

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.