Superbůh (e-Kniha)

Superboží Koule

(Pavel Kastl, Verze 1.1 + Dodatek 28.10.2014)

     Tato malá e-kniha se skládá z několika článků, jejichž subjektem je nejmocnější bytost, která vlastní uzavřenou realitu, ve které všichni existujeme. Ale jak je možné, že tu bytost znám?
     Když jsem byl dítě, navštívil mě "Kruh Hvězd", který mě vzal do "Svaté Země", místa, kde je "Svatá Rada". Byl jsem pohromadě s jejími členy a spatřil jsem Boha našeho vesmíru. Bylo mě tam ukázáno mnoho věcí, ale zapomněl jsem je. Navzdory tomu jsem měl podvědomé vzpomínky na mnohé z nich, což mi pomohlo psát duchovní knihy a články, když jsem byl mladý. Později jsem odhalil Pekelné lidi a jejich odlišnou duši, a měl jsem další duchovní zážitky jako "Boží Svatyně" a "Mýtina Božího připomenutí". Trvalo to roky, absorbovat tyto šokující zážitky a vzít si z nich to správné poučení.
     Má poněkud odlišná energetická konstituce společně s dalšími faktory (zejména nepatrně jinak připojenou duší k mozku, jejíž kousek se uvolnil po odumření některých mozkových buněk v důsledku chemického útoku) umožnily velký duchovní zážitek, který se stal na podzim roku 2013, kdy se ten, komu jsem vždycky říkal "Prastvořitel", spojil s mojí myslí a já jsem se dozvěděl několik nových velkých tajemství.
     Vždycky jsem předpokládal, že je jen jedna realita, která nemá žádné hranice, a říkal jsem jí "Všeorganizmus". Ale při mém zážitku jsem se dozvěděl, že čemu jsem vždycky říkal "Všeorganizmus", je ve skutečnosti velká Koule - uzavřená realita, ze jejímiž hranicemi je jiná, otevřená.
     Dříve než začnete číst dole umístěné články, musím vás upozornit, že z důvodu používání stejné terminologie v nich všech jsem ty staré editoval pomocí nových termínů "Superbůh", "Koule", "Superboží Koule" a "Nekonečné Prostory".

Následující články jsou úvodem ke všem ostatním:

How It All Started

Vysvětlení týkající se Superboží Koule

Zde jsou staré články, jejichž text byl napsán částečně před a částečně po mém prožitku "Superbůh":

Vzorec Superboží Koule

Zážitek "Superbůh"

Superboží Koule

Čas

The Empty Total Sum

A zde jsou články, které byly kompletně napsané až po tomto mém zážitku a již s výhodou určitého časového odstupu:

Superbůh

Tajemství štěstí

Cena lidského života

O Majiteli velké Koule

Štěstí lidské duše

Sex a pozitivní mezilidské vztahy

Individualita

Vztah k Pekelným lidem

Self-Love

--------------- Dodatek ---------------

Bonus 1

Bonus 2

E-kniha je ve formátu "executable HTML" (eBookMaestro), zabalená jako Zip, a můžete si ji stáhnout zde: superbuh.zip

     Právní prohlášení: Text umístěný v této vzdělávací e-knize zobrazuje pouze osobní úhel pohledu, fantastické představy a subjektivní pocity jednotlivce. Autor se zříká právní odpovědnosti za jakoukoli škodu vzniklou komukoli v důsledku použití tohoto textu a/nebo nesprávného nakládání s informacemi v něm uvedenými, a zároveň neručí za jejich přesnost, pravdivost, kompletnost, bezpečnost ani užitečnost.

Home