Snad za ty chyby nemohu

     Má hlavní otázka je tato:

     Lze mě, když byl můj mozek zatížený silnou až smrtelnou intenzitou a zároveň byli lidé posíláni, aby mi u toho ještě lhali, vinit a trestat za některé chyby při psaní mých článků a knih?

     Některá související fakta:

     V daném případě se jednalo o to, že ve mě byl asi už před 15 lety tajným zařízením otevřený paralelní svět. Získaly do mě přístup bytosti v něm žijící, vypadaly jako Pekelné. Na tento "Pekelný paralelní svět" byli také napojeni zvláštní lidé, kteří na mě byli posíláni.

     Celá léta jsem si to vykládal jako vliv zlých bytostí (měl jsem pravdu, ale přístup do mě jim byl uměle ulehčen, ne-li pak přímo zprostředkován, umělými zásahy). Byl jsem přesvědčený, že normální lidé a křesťané (ti mě nakonec dokonce i přiotrávili), nemohou mít s tak zlými věcmi nic společného.

     Měl jsem s touto zátěží problémy a vydržel jsem to jen tak tak (vstupovali do mě démoni, zasunovali mi i penis do konečníku atd...). Občas jsem se probouzel ochrnutý. Ta zátěž byla asi smrtelná (docházelo k náporu na svorky mezi tělem a duší, zachvěly se, ale úplně nepovolily, kousek chyběl), a přežil jsem díky své neobvyklé energetické konstituci (myslím, že jsem měl kdysi naměřeno asi 75-80% rozsahu "psychicko-energetické odolnosti" a běžní lidé mají jen kolem 50%; kdybych měl normální odolnost, asi bych to nevydržel) a zřejmě mně ještě pomohla trvalá lehká bolest v očích a hlavě od zablokované krční páteře (bolest je také energií a činí dotčené tkáně odolnějšími proti některým energetickým útokům):

     A najednou někdo začal dělat, jako že nic takového není. Nějaká Organizace mi "odpálila mozek" a začala posílat lidi, aby přede mnou dělali, že jsou Pekelní. A já jsem se do toho všeho dočasně zamotal. Té organizaci se tak povedlo vytvořit dojem, že se mi to s těmi "Pekelnými lidmi" všechno jenom zdálo a že nic takového není.

     Některé šaty byly svinstvem, co jsem měl v pokoji, tak cítit, že se vyhazovaly i po opakovaném vyprání. Začaly se mi pak časem malinko plést směry a strany; po alkoholu nebo drogách, podstrčených do cigaret, jsem slyšel Pekelné bytosti; objevily se divné myšlenky na skočení z okna nebo mostu, vypíchnutí oka, vyndání očí a jejich odložení do skříně, na skočení do jámy, utrhnutí ucha nebo zubů, vypáčení kloubů. Také divná úzkost, najednou jsem cítil, že mám křídla nebo že se mých rukou zmocňuje rozčílený pták a chce mi jejich pomocí vyklovat oči, a mnoho dalšího.

     Některé zajímavosti o té Organizaci:

     Z technických vymožeností uvedu toto: Hlas vycházející ze zdi; náhlé objevení se škodlivých plynů v místnosti; světlo jasnější, než žárovka, zářící v prostoru; objekty vzhledu UFO, o kterých se lže, že to jsou mimozemšťané; umělé pavučiny; kapky vody, padající ze suchého stropu; samootevření nebo zavření dveří; křivení předmětů, a tisíce dalšího.

     Z trestné činnosti uvedu toto: Zneužívání dětí a mladých lidí (o tom udělám zvláštní téma); utajování důležitých poznatků z lidské psychologie před veřejností (například vztahující se k partnerským vztahům); zneužívání vlivu filmů a písniček na podvědomí diváka; ovlivňování tvorby náboženství tak, aby zůstala značně omezená a nedala lidem celou pravdu; umělé vytváření válečných konfliktů (a teroristických akcí) v naší historii; zařizování šílenství u některých vybraných obětí; ubližování některým zvířatům; kažení vztahů; vytváření tzv. "výjimečných obětí" (dokonce i "na zakázku"); občasné lovení lidských duší (já vím, tohle zní příliš neuvěřitelně); zabránění vzniku lepšího společenského zřízení; a další.

     Mimochodem, co se týče současného změněného používání čísel, faktoru zmatení, nepravdivých informací, ptáků, barev a podobně, možná vám neřekli to hlavní:

     Vědomí a podvědomí. Když se lidem předem řeklo o těchto změnách, neprožili je svým podvědomím, ale svým vědomím, což mění 90 - 99% výsledků. Takže je ten výzkum víceméně neplatný.

     Já osobně jsem se po poškození mozku stal citlivější na některé scény ve filmech a podobně, ale tak silně poškozených lidí, jako jsem já, je asi jenom pár na světě, možná ty scény normálním lidem nevadí. Obvinil jsem Pekelné lidi ze zneužívání "entertainment", a oni, jako všichni chytří psychologové, začali předstírat, že takhle zlí nejsou a že jsou oprávněně uraženi. Ale jenom blbec to neprokoukne.

     Jsou částečně zlí. Já sám jsem viděl řadu zla, které udělali. Něco z toho je popsáno ve článku "Jejich skryté zlo".

     Vím, že se mám jaksi zhroutit před veřejností. Podle tajné psychologie, když se má někdo před veřejností potrestat, musí se ta veřejnost nejprve přesvědčit, že si to ten dotyčný zaslouží, a pak s tím jeho trestem bude souhlasit. U mě se toho docílilo většinově nepoctivě (dokonce byla i podvodně udělaná videa pro televizní vysílání).

     Tato tajná taktika je popsaná například v "Simple Strategy".

     Ukázka: "If you want to do something evil to somebody and to gain the agreement of the whole human society for this, first all the people must have a bad meaning of that guy, which is easy to arrange."

     Zde jsou tajná znamení, která si ta Organizace nechává dávat do filmů a jež mají Pekelný význam.

     Uvedu jeden příklad:

     Scény se odlišují od všeho ostatního a jsou účelově umístěny na konec posledních episod jednotlivých seasonů seriálu "Game of Thrones" (česky "Hra o trůny"). Konkrétně se jedná o kombinaci indikace víru + zdůraznění směru dolů k Peklu + Pekelná okolnost (vír a dolů s Pekelnou okolností znamenají "cestu do Pekla").

     Patří to také mezi "připomenutí Pekla". Tuto kombinaci ukrývají závěrečné scény z posledních episod prvních čtyř seasonů. Od pátého seasonu to již podléhá modifikaci a adaptaci, tak to ignorujte.

     Popis je v dokumentu Way To Hell.

     Zde je podstatná část na obrázku:

     Děkuji Vám za pozornost.

Home

     Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.