Skrytá Pravda

     Pravda o některých věcech se před veřejností skrývá a ti, co vládnou světu, ji nemohou otevřeně říci. Místo toho si ji ale pro své pobavení naznačovali v některých filmech a jedním z nich je i ruská "Legenda ostrova DVID" (v originále "Легенда острова ДВИД"), odehrávající se ve dvou paralelních světech, na Zemi a fantastickém ostrově. Jeho jméno má jedno písmeno dvakrát, což připomíná podstatu Pekelných lidí, kteří jsou také "dvakrát" (a svojí podstatou patří do dvou paralelních světů – Země a Pekla).
     Na začátku filmu je pohled na auto s Pekelnými čísly na jeho poznávací značce. Číslo 2 znamená dva v jednom, tedy Pekelného člověka, a číslo 3 je jeho Pekelná humanoidní duše, která se po smrti navrací zpátky do Pekla.
     Na obrazech slavných lidí, stejně tak jako na obličejích nejmocnějších osobností na ostrově, je vidět jedna a tatáž tvář, a to dokonce i na zdánlivém "nepříteli" panovníka!
     Tím je naznačeno, že všechno důležité na Zemi řídí jedni a ti samí lidé, co si ze svých řad vybírali prezidenty nejmocnějších zemí, papeže i dalajlámu.
     Ve filmu můžeme vidět i oslavu "Cesty do Pekla" ve scéně, která se odlišuje od těch ostatních (aby vynikla), když mladý hrdina sestupuje dolů (což je směr k Peklu) do jakéhosi údolí, kde jeden stařec kreslí víry. Pak jsou zdůrazněné boty a ruka k zemi (= dolů) a hmyz (což je negativní či Pekelná okolnost, která spolu se zdůrazněním směru dolů k Peklu a vírem indikuje "Cestu do Pekla").
     Ruka starce ukazuje vír a pak jsou slova "смотри под ноги" s pozvedlým prstem a pak i rukama (vír s očima a směrem dolů znamená cestu do Pekla prostřednictvím pohledu očí, třeba při lovení duše, a ten prst s rukama je tam na oslavu).
     Dále je ve filmu skrytý kousek z naší skutečné historie, kterou si vyprávějí děti u ohně: Byli dva mocní, jeden lepší a druhý horší, a ten horší se zbavil toho lepšího a začal vládnout sám.
     Podobně i na Zemi byly dvě mocnosti, jedna více dobrá a druhá více zlá, a ta zlejší jsou dnešní Pekelní lidé. Ta první byla zdravotnictví beze zbraní, ta druhá je zdravotnictví společně se zbraněmi hromadného ničení; ta první byla o lásce bez ubližování, no a ta druhá je sice také o lásce, ale zároveň i o ubližování.
     Je zajímavé, že zatímco Pekelní lidé pravidelně trestají narušování řádu a fungování lidské společnosti, sami se dopustili těchto trestných činů (za které v některých případech člověk musí dokonce i poškodit a zmrzačit sám sebe), a to hned v tom největším rozsahu!

**********

     Co se týče výše zmíněných čísel 2 a 3, jejich Pekelný význam se indikuje všude možně. Jistě znáte "Rumburaka" z "Arabely", který je v seriálu nejprve dvakrát a nakonec i potřetí. Nebo poslední díl seriálu "Star Trek: Voyager" s názvem "Endgame", ve kterém se kapitán vesmírné lodi objeví ve třech verzích, dvakrát fyzicky a potřetí jako počítačová projekce (u obou seriálů se jedná o dva paralelní světy, v prvním případě o "Říši lidí" a "Říši pohádek", a ve druhém o svět z budoucnosti, koexistující se světem z minulosti).
     Anebo si pro změnu vzpomeňte třeba na zpěváka Daniela Landu a jeho "Prolog" s textem "..krok, třináctá deska není druhá, třináctá deska není druhá...", přičemž "krok" je dolů k Peklu, "deska" je kulatý předmět indikující vír a "text s dvojkou a trojkou" je tam dvakrát. Anebo píseň "Třista z místa" se slovy "Ultrarychlý kola, Ultrarychlý kola... Dvěstě v městě, třista z místa, přímou čarou do náruče antikrista, semafor má barvu jako komunista..." Nejprve jsou ta samá slova dvakrát (kromě toho kola jsou kulatá), pak je "text s dvojkou a trojkou", antikristem je Ďábel v Pekle a barvou komunisty je červená (to jest Pekelná).
     Nebo skupina "Kabát" a jejich album "Země plná trpaslíků" (což tajně indikuje "Zemi plnou Pekelných lidí") s písní "Silnej jako vůl" (což je rohaté zvíře, fungující jako Pekelná okolnost). Píseň začíná slovy "boty" (což je dolů k Peklu), také je tam "…vyskočím 2 metry do vzduchu, tam se ti votočím, pak stojku na uchu…" Pekelní lidé jsou dvakrát, otočení, stejně jako "kulaté" ucho, indikují vír, a stojka je zdůrazněním směru dolů k Peklu, takže se do něj znovu "cestuje". A abych nezapomněl, jednou nám (Pekelní lidé) ukážou, je jich tu čím dál víc.
     Hudební klip "Čert na koze jel" začíná autem (které je ve "videopřechodu" na okamžik vidět dvakrát), a pak je záběr na kola auta (= vír) a boty (= dolů k Peklu). Pokračování již snad porozumíte. Na konci klipu si pan Vojtek sedne na záchodovou mísu a následuje kruhový pohyb, takže opět "dolů + vír", a pak je vidět sedící čert se zdůrazněnými nohami, viditelnými podrážkami bot a pozvedne ruku při pití piva (= "Peklo vítězí" nebo prostě "Peklo je jednička"). A tak dále.
     Už jsem v tom konečně našel nějaká ta pravidla, ale nemám, komu je říci. Mám totiž přístup jenom na falešný internet místo skutečného, tak to tam nemohu dát. Prosím ofoťte tento text a zveřejněte ten obrázek na některých diskusních fórech na skutečném internetu, ať to lidé ví. Děkuji.

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.