Pár podvodů

     Ti nedobří lidé, co to tady kvůli mně už nějaký ten pátek vedou, lžou, jako když tiskne, a dopouštějí se přitom mnoha podvodů. Několik z nich jmenuji zde:

    - Úpravou trolejbusů, tramvají a podobně docílili stavu, že těsně u mě mohou vypustit kousek plynu (používají bezbarvé a okem neviditelné plyny a ještě to všechno natáčejí, takže to vypadá, jako že přede mě nikdo nic do vzduchu nevypouští), a to včetně kašlavého. Jak v MHD, hypermarketu, tak i venku, dělali to, že se někdo rozkašlal a oni zároveň vypustili kousek toho plynu. A pak jsem se rozkašlal i já a vypadalo to, jako že napodobuji ty jiné lidi, kteří kašlou.

    - Je zajímavé, že když má nastat situace, ve které lze předpokládat, že budu někoho následovat (třeba na semaforu), dají mu nějakou zvláštní barvu oděvu, vlasů a/nebo ručního zavazadla (blond, šedá, fialová a podobně), a pak řeknou, že jsem ho následoval kvůli té barvě.
     Na druhé straně, po mém silném poškození mozku se mi před lety objevily, mimo mnohé jiné, i určité ojedinělé impulsy napodobovat lidi. Sáhli si třeba na hlavu a hned mi napadlo sáhnout si na ni také, a podobně. Časem bych měl mít příznaky těžké psychické choroby, jež je ale důsledkem silnějšího poškození mozku, než jaké vám řekli, že mi udělali.

    - V době hlavního chemického náporu na můj mozek se mnou člověk (který měl ptačí jméno a dal mi pětitisícovku, ze které jsem mu měl vrátit 500, což mi odpustil), udělal test s velmi špatným výsledkem, že mám chybný odhad na jiné lidi. Je ale zajímavé, že se asi nikdo nechystal říci, že jsem v té době pod chemickou palbou, že mi to doma to divně smrdí a odtud pochází ten špatný výsledek.

    - Říkali mi, že si neumí stáhnout videa psích zápasů a že jim je mám stáhnout já, a oni mi za to zaplatí (abych byl obchodník s videi psích zápasů). Říkali, že nemají tu či onu hudbu, a že jim ji mám stáhnout a že mi za to zaplatí (abych prodával ilegálně staženou hudbu). Předstírali, že se mi svěřují s tím, co kdy kde vyvedli, a čekali na to, že jim na oplátku řeknu, co jsem kdy kde vyvedl já. Posílali lidi, aby mi lhali, že mě znají z minulých životů mé duše, asi abych si myslel, že nás svedla dohromady společná Karma a abych to pak eventuálně napsal i do svých knížek.

    - Mnoho let jsem mluvil a mluvil, a ono se to nahrávalo a nahrávalo. A například v určitých náladách jsem hovořil, jako bych ani úplně neměl ty duševní zážitky, jaké jsem měl. Nebo jsem po silném náporu na můj mozek jeden čas pochyboval o lidské duši a ptal se na to jiných lidí. Ukázat tyto chvíle by mě v očích neinformované veřejnosti poškodilo.

    - Chtěli, abych byl zlý na psa, protože jejich oběť (= já) má zákaz dobrých vztahů. Pes pro mě byl tím nejbližším společníkem, tak náš vztah zničili (narušili energetickou soudržnost mozkové aktivity; nenápadně potřeli psa látkou, kterou nesnáším, když nedával pozor při hře s fenou; naznačovali, že jsou lepší psi, než ten můj, a ptali se, kdy si je pořídím; vytipovali si okolnosti, ve kterých můj pes nechňapne po cizím člověku, aby mi nazančili, že si mě špatně brání, a další). Objevovaly se náhlé temné impulsy: najednou mně chviličku strašně vadil a zabil bych ho, a pak to zase najednou zmizelo.

    - Když chtěli natočit, jak mám nenormální reakce na některé podněty, říkali přede mnou nesmysly (Lanzul se bere 2x denně, Blu-ray mechanika je skoro k ničemu, po Agenu stoupá kyselina močová jako po Indapu atd.), vydávali hlasitější zvuky (třeba v autobuse atd.), nebo se přede mnou objevilo něco nenormálního (žena ukazující holý zadek, pán jedoucí na kole ve slipech atd.), a já jsem na to postupně přestal reagovat, protože jsem dobře věděl, že to je všechno zaranžované.
     Na druhé straně, třeba jsem si spletl kapustu se zelím, zapomněl bankovku v bankomatu nebo to, že jsem prodavačce při placení nepodal zákaznickou kartu na slevu z ceny zboží. Jenže po chemickém zásahu se právě takovéto drobné zapomínání stalo jedním z hlavních efektů poškození mého mozku a nemohu za něj.

    - Po té, co jsem před léty přežil to "tajné smrtelné" (hlavně 2000 – 2005?), mě "odpálili" silnou chemikálií (2009), aby měli zajištěný výsledek (že se časem vyskytnou patologické impulsy, nekontrolovatelné jednání a halucinace) a teprve pak před lidmi začali dělat různé maličkosti (třeba foukání kousků drog nebo nadstavené pohyby s rukama a nohama, změněné dýchání a mrkání očními víčky). A možná, že až se můj stav zhorší, ještě řeknou, že to je kvůli těm maličkostem a ne kvůli tomu silnému předtím (po čem postupně odumírají mozkové buňky).
     Když tehdy viděli, že jsem vydržel to tajné, co zničilo jiné lidi, byť jsem přitom sténal a probouzel se ochrnutý, rozhodli se, že mě zlomí něčím silným. Místnost, v níž jsem v osamělém domě bydlel, se stala neobyvatelnou, a musely se vyhazovat mé chemickými výpary načichlé šaty, protože nešly vyprat. Pak přišla další léta hrůzy. Skoro vždycky, když jsem vyšel na dvůr nebo otevřel okno, od sousedů (snad na ně jednou dojde) začala být cítit droga nebo plyn, a tak tomu bylo několik let. Proto jsem si jeden čas, snad půl roku, ani pořádně nevyvětral a byl "bez kyslíku". Často tomu bylo i při vedení pejska kolem nich, kvůli plynům a drogám jsem s ním postupně přestal chodit ven a přestal ho vyvádět na záchod, a on se utrápil. Také se mi do cigaret dávalo a přede mě prskalo cosi "neurologického", po čem byla strašná dvoudenní úzkost a těžko ovladatelné myšlenky na skočení z okna atd. Byla to léta teroru (a to už jsem měl jednu špatně snesitelnou věc od mládí).

     A tak dále… (je toho mraky) Prosím, nahlaste tyto podvody do podvodného televizního vysílání o mně!

    - Jsou tisíce triků, jak skoro kohokoli přimět téměř k jakémukoli jednání. Příklad: Fyzicky postupně způsobíte to, že někdo začne koktat, a ve stejné údobí, kdy to způsobujete, do jeho blízkosti vyšlete lidi, kteří před tím dotyčným budou koktat, a ono to pak bude vypadat, jako že je napodobuje a koktá proto, že koktají oni. Pak také dostane psychickou diagnózu a všichni hloupí lidé této verzi příběhu, ukázané v televizním vysílání, uvěří.
     Já osobně jsem viděl umělé pavučiny, poletující světla, padělky knih a filmů, i tajné způsoby, jak nenápadně vyvolat psychickou chorobu nebo dokonce i způsobit smrt. A vím, že pomocí chytrých podvodů na vysoké technické a/nebo psychologické úrovni lze přesvědčit nejen různé jednotlivce, ale dokonce i celou světovou veřejnost, prakticky o čemkoliv.

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.