Pár podvodů

     Ti nedobří lidé, co to tady kvůli mně vedou již nějaký ten pátek, lžou, jako když tiskne, a dopouštějí se přitom mnoha podvodů. Několik málo z nich jmenuji zde:

    - Úpravou trolejbusů, tramvají a podobně docílili stavu, že těsně u mě mohou vypustit kousek plynu (používají bezbarvé a okem neviditelné plyny a ještě to všechno natáčejí, takže to vypadá, že přede mě nikdo nic do vzduchu nevypouští), a to včetně kašlavého. Jak v MHD, hypermarketu, tak i venku, dělali to, že se někdo rozkašlal a oni zároveň vypustili kousek toho plynu. A pak jsem se rozkašlal já a vypadalo to, jako že napodobuji jiné lidi, kteří kašlou.

    - V době hlavního chemického náporu na můj mozek se mnou člověk (který měl ptačí jméno a dal mi pětitisícovku, ze které jsem mu měl vrátit 500, což mi odpustil), dělal test s velmi špatným výsledkem, že mám chybný odhad na jiné lidi. Je ale zajímavé, že se asi nikdo nechystal říci, že jsem pod chemickou palbou a doma mi to divně smrdí.

    - Říkali mi, že si neumí stáhnout videa psích zápasů a že jim je mám stáhnout já, a oni mi za to zaplatí (abych byl obchodník s videi psích zápasů).

    - Říkali, že nemají tu či onu hudbu, a že jim jí mám stáhnout a že mi za to zaplatí (abych prodával ilegálně staženou hudbu).

    - Předstírali, že se mi svěřují s tím, co kdy kde vyvedli, a čekali na to, že jim na oplátku řeknu, co jsem kdy kde vyvedl já.

    - Posílali lidi, aby mi lhali, že mě znají z minulých životů mé duše (asi abych si myslel, že nás svedla dohromady společná Karma a abych to pak eventuálně napsal i do svých knížek).

    - Mnoho let jsem mluvil a mluvil, a ono se to nahrávalo a nahrávalo. A například v určitých náladách jsem hovořil, jako bych ani úplně neměl ty duševní zážitky, jaké jsem měl. Nebo jsem po silném náporu na můj mozek jeden čas pochyboval o lidské duši a ptal se na to jiných lidí. Ukázat tyto chvíle by mě v očích neinformovaných normálních lidí popravilo.

    - Chtěli, abych byl zlý na psa, protože jejich oběť (= já) má zákaz dobrých vztahů. Pes pro mě byl tím nejbližším společníkem, tak náš vztah zničili. Objevovaly se náhlé temné impulsy, najednou mně chviličku strašně vadil a pak to zmizelo.

    - Když chtěli natočit, jak mám nenormální reakce na některé podněty, říkali přede mnou nesmysly (Lanzul se bere 2x denně, Blu-ray mechanika je skoro k ničemu, po Agenu stoupá kyselina močová jako po Indapu atd.), vydávali hlasitější zvuky (třeba v autobuse atd.), nebo se přede mnou objevilo něco nenormálního (žena ukazující holý zadek, pán jedoucí na kole ve slipech atd.).
     Dobře jsem věděl, že je to všechno zaranžované, tak jsem na to časem přestal reagovat, a na videích pak vypadám jako hloupý a apatický cvok, a podobně.

    - Jsou tisíce triků, jak skoro kohokoli přimět téměř k jakémukoli jednání. Například vždycky, když budou v regále s limonádou 3 láhve, po ní bude tlačit žaludek, kupující si to zapamatuje a začne se bát koupit limonádu tam, kde jsou jí 3 láhve v regálu. Bude se na ně delší dobu dívat a přemýšlet nad tím, jestli si má pro jednu sáhnout, nebo ne, a oni o něm pak řeknou, že má psychickou chorobu - strach z čísla 3. Také já, když jsem viděl v rozmístění zboží nějaký účel, jsem se před ním zastavoval a nevěděl, zda si ho mám vzít, a podobně.

    - Potřebovali získat video, na kterém následuji blondýny. Našli semafor, na kterém jsem večer, když nebyl provoz, přešel na červenou, a pak přede mě při jednom takovém přecházení poslali blondýnu. No a vypadalo to, že jí následuji a přecházím na červenou kvůli ní.

    - Před časem přede mnou začali zdůrazňovat nějakou barvu a náhle v obchodním domě nějaký chlapec s jejím kouskem na svém oděvu běžel nejprve doprava a pak doleva (= "prvek zmatení") na pojízdné schody, na které jsem mířil i já. Běžel po nich, pak jsem na ně vešel já, a po chvíli mě na nich předešla nějaká žena snad s rezavými vlasy.
     A já, i když na těch schodech obvykle stojím, jsem automaticky šel kousek za ní (ale pak jsem se zastavil a nechal dovézt až nahoru). No a tím pádem to vypadalo, že jí následuji. Jenže já bych se za daných okolností rozešel po těch jedoucích schodech, ať už by přede mnou běžel či rychle šel kdokoli jiný. Někdy se mi to stane i na semaforu.
     Je zajímavé, že když má nastat situace, ve které lze předpokládat, že budu někoho následovat, dají mu barvu oděvu, ručního zavazadla či vlasů, která hovoří ve prospěch mé psychické choroby.
     Například mi na náměstí poslali do cesty blondýnu a já jí následoval. To možná ukázali i v televizi. Ale ukázali také to, jak jsem následoval tmavovlásky?
     Tak či onak, po mém silném poškození mozku se mi před lety objevily, mimo mnohé jiné, určité ojedinělé impulsy napodobovat lidi. Sáhli si třeba na hlavu a hned mi napadlo si na ní také sáhnout, a podobně. Časem bych měl mít příznaky těžké psychické choroby, která je ale důsledkem těžšího "odpálení mozku", než jaké vám řekli, že mi udělali.

    - Po té, co jsem před lety přežil to "tajné smrtelné", mě "odpálili" silnou chemikálií, aby měli zajištěný výsledek (že se časem obrátí impulsy, že bude úzkost, nervosvalové křeče, sebezmrzačení, halucinace a tak dále) a teprve pak před lidmi začali dělat různé maličkosti. A možná nakonec, až se můj stav zhorší, ještě řeknou, že to je kvůli těm menším věcem a že to velké silné tenkrát neudělali.
     Ale důvodem, proč to všechno udělali, bylo vyřídit mě před hloupými normálními lidmi. I navzdory některým omylům, kterých jsem se ve svých starších spisech dopustil, jsem byl v leckterých aspektech nejlepší. Na světě.

     A tak dále… (je toho mraky) Prosím, nahlaste tyto podvody do televizního vysílání o mě!

Home

     Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.