Pár podvodů

     Ti nedobří lidé, co to tady kvůli mně už nějaký ten pátek vedou, lžou, jako když tiskne, a dopouštějí se přitom mnoha podvodů. Několik z nich jmenuji zde:

    - Úpravou trolejbusů, tramvají a podobně docílili stavu, že těsně u mě mohou vypustit kousek plynu (používají bezbarvé a okem neviditelné plyny a ještě to všechno natáčejí, takže to vypadá, jako že přede mě nikdo nic do vzduchu nevypouští), a to včetně kašlavého. Jak v MHD, hypermarketu, tak i venku, dělali to, že se někdo rozkašlal a oni zároveň vypustili kousek toho plynu. A pak jsem se rozkašlal i já a vypadalo to, jako že napodobuji ty jiné lidi, kteří kašlou.

    - Je zajímavé, že když má nastat situace, ve které lze předpokládat, že budu někoho následovat (třeba na semaforu), dají mu nějakou zvláštní barvu oděvu, vlasů a/nebo ručního zavazadla (blond, šedá, fialová a podobně), a pak řeknou, že jsem ho následoval kvůli té barvě.
     Na druhé straně, po mém silném poškození mozku se mi před lety objevily, mimo mnohé jiné, i určité ojedinělé impulsy napodobovat lidi. Sáhli si třeba na hlavu a hned mi napadlo sáhnout si na ní také, a podobně. Časem bych měl mít příznaky těžké psychické choroby, jež je ale důsledkem silnějšího poškození mozku, než jaké vám řekli, že mi udělali.

    - V době hlavního chemického náporu na můj mozek se mnou člověk (který měl ptačí jméno a dal mi pětitisícovku, ze které jsem mu měl vrátit 500, což mi odpustil), udělal test s velmi špatným výsledkem, že mám chybný odhad na jiné lidi. Je ale zajímavé, že se asi nikdo nechystal říci, že jsem v té době pod chemickou palbou, že mi to doma to divně smrdí a odtud pochází ten špatný výsledek.

    - Říkali mi, že si neumí stáhnout videa psích zápasů a že jim je mám stáhnout já, a oni mi za to zaplatí (abych byl obchodník s videi psích zápasů). Říkali, že nemají tu či onu hudbu, a že jim jí mám stáhnout a že mi za to zaplatí (abych prodával ilegálně staženou hudbu). Předstírali, že se mi svěřují s tím, co kdy kde vyvedli, a čekali na to, že jim na oplátku řeknu, co jsem kdy kde vyvedl já. Posílali lidi, aby mi lhali, že mě znají z minulých životů mé duše, asi abych si myslel, že nás svedla dohromady společná Karma a abych to pak eventuálně napsal i do svých knížek.

    - Mnoho let jsem mluvil a mluvil, a ono se to nahrávalo a nahrávalo. A například v určitých náladách jsem hovořil, jako bych ani úplně neměl ty duševní zážitky, jaké jsem měl. Nebo jsem po silném náporu na můj mozek jeden čas pochyboval o lidské duši a ptal se na to jiných lidí. Ukázat tyto chvíle by mě v očích neinformované veřejnosti poškodilo.

    - Chtěli, abych byl zlý na psa, protože jejich oběť (= já) má zákaz dobrých vztahů. Pes pro mě byl tím nejbližším společníkem, tak náš vztah zničili (narušili energetickou soudržnost mozkové aktivity; nenápadně potřeli psa látkou, kterou nesnáším, když nedával pozor při hře s fenou; naznačovali, že jsou lepší psi, než ten můj, a ptali se, kdy si je pořídím; vytipovali si okolnosti, ve kterých můj pes nechňapne po cizím člověku, aby mi nazančili, že si mě špatně brání, a další). Objevovaly se náhlé temné impulsy: najednou mně chviličku strašně vadil a zabil bych ho, a pak to zase najednou zmizelo.

    - Když chtěli natočit, jak mám nenormální reakce na některé podněty, říkali přede mnou nesmysly (Lanzul se bere 2x denně, Blu-ray mechanika je skoro k ničemu, po Agenu stoupá kyselina močová jako po Indapu atd.), vydávali hlasitější zvuky (třeba v autobuse atd.), nebo se přede mnou objevilo něco nenormálního (žena ukazující holý zadek, pán jedoucí na kole ve slipech atd.), a já jsem na to postupně přestal reagovat, protože jsem dobře věděl, že to je všechno zaranžované.
     Na druhé straně, třeba jsem si spletl kapustu se zelím, zapomněl bankovku v bankomatu nebo to, že jsem prodavačce při placení nepodal zákaznickou kartu na slevu z ceny zboží. Jenže po chemickém zásahu se právě takovéto drobné zapomínání stalo jedním z hlavních efektů poškození mého mozku a nemohu za něj.

    - Po té, co jsem před léty přežil to "tajné smrtelné" (hlavně 2000 – 2005?), mě "odpálili" silnou chemikálií (2009), aby měli zajištěný výsledek (že se časem vyskytnou patologické impulsy, nekontrolovatelné jednání a halucinace) a teprve pak před lidmi začali dělat různé maličkosti (třeba foukání kousků drog nebo nadstavené pohyby s rukama a nohama, změněné dýchání a mrkání očními víčky). A možná, že až se můj stav zhorší, ještě řeknou, že to je kvůli těm maličkostem a ne kvůli tomu silnému předtím (po čem postupně odumírají mozkové buňky).
     Když tehdy viděli, že jsem vydržel to tajné, co zničilo jiné lidi, byť jsem přitom sténal a probouzel se ochrnutý, rozhodli se, že mě zlomí něčím silným. Místnost, v níž jsem v osamělém domě bydlel, se stala neobyvatelnou, a musely se vyhazovat mé chemickými výpary načichlé šaty, protože nešly vyprat. Pak přišla další léta hrůzy. Třeba jsem si snad půl roku ani pořádně nevyvětral a byl "bez kyslíku", protože vždycky, když jsem otevřel okno, od sousedů (snad na ně jednou dojde) začala být cítit droga nebo plyn. Často tomu bylo i při vedení pejska kolem nich, kvůli plynům a drogám jsem s ním postupně přestal chodit ven a přestal ho vyvádět na záchod, a on se utrápil. Také se mi do cigaret dávalo a přede mě prskalo cosi "neurologického", po čem byla strašná dvoudenní úzkost a těžko ovladatelné myšlenky na skočení z okna atd. Byla to léta teroru (a to už jsem měl jednu špatně snesitelnou věc od mládí).

     A tak dále… (je toho mraky) Prosím, nahlaste tyto podvody do podvodného televizního vysílání o mě!

    - Jsou tisíce triků, jak skoro kohokoli přimět téměř k jakémukoli jednání. Příklad: Fyzicky postupně způsobíte to, že někdo začne koktat, a ve stejné údobí, kdy to způsobujete, do jeho blízkosti vyšlete lidi, kteří před tím dotyčným budou koktat, a ono to pak bude vypadat, jako že je napodobuje a koktá proto, že koktají oni. Pak také dostane psychickou diagnózu a všichni hloupí lidé této verzi příběhu, ukázané v televizním vysílání, uvěří.
     Já osobně jsem viděl umělé pavučiny, poletující světla, padělky knih a filmů, i tajné způsoby, jak nenápadně vyvolat psychickou chorobu nebo dokonce i způsobit smrt. A vím, že pomocí chytrých podvodů na vysoké technické a/nebo psychologické úrovni lze přesvědčit nejen různé jednotlivce, ale dokonce i celou světovou veřejnost, prakticky o čemkoliv.

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.