Konec s tajným sledováním lidí

     Tajné sledování člověku nepřímo brání v žádoucím prožívání jeho života. Z mé vlastní praxe mohu uvést, že některé věci nefungují vždycky úplně nejlépe, jak by mohly, když se na vás přitom, co je děláte, potajmu dívají jiní lidé, zejména jsou-li nedobří či dokonce Pekelní (konkrétně modlení, meditace, prožívání lásky, soustředění se na duševní práci, spaní a další).
     Jak jsem kdysi zjistil, desítky modliteb mi nefungovaly, když jsem s sebou měl své osobní věci, psa a na sobě šaty, a když jsem se modlil na lesních cestách, které byly tajně natáčené. Přesněji řečeno, nějaké ty maličkosti fungovaly, ale ne to největší. To bylo také důvodem k tomu, proč mi při jedné neúspěšné modlitbě nějaký hlas řekl: "Jdi tam, kde to nikdo neuvidí." Tenkrát jsem se tomu podivil. Říkal jsem si, že když jsem v lese, jak by to mohl někdo vidět? Tehdy jsem ještě nevěděl, že se tajně natáčí i lesy.
     Vzhledem k tomu, že se informací, získaných tajným sledováním lidí, zneužívá k tzv. "Černým puntíkům", je lépe, když se o lidech nebude vůbec nic vědět. Ani koho tajně milují nebo nenávidí a na čem jim nejvíce záleží, a raději ani to, že se zrovna hůře vyspali (například může být zaranžována situace, ve které se nevyspí znovu). Nebo že se jim nějaká píseň zalíbila tak moc, že si ji několik dnů pouští pořád dokola (může to vyvolat podezření, že nejsou normální, a mohou pak být tajně více sledováni a/nebo psychologicky zkoumáni). A tajná služba by o vás neměla vědět ani takové maličkosti, jako že třeba při procházce v lese někdo z vás pravidelně přistoupí k nějakému stromu a pocítí k němu lásku (mohou si pak v tom stromu něco měřit, a tím narušit přirozený tok energie lásky mezi vámi a jím).
     Je jediná možnost: odhalit síť těch tajných pozorovacích zařízení, která mají mnozí z nás dokonce i přímo na svém těle. Určitě vydávají nějaké vibrace a musí jít nějak detekovat. Zřejmě je to jiná frekvence, než jakou detekují veřejnosti dostupné prostředky na odhalování odposlechů i než jakou používají televize, rádia a podobně. Máme pár záchytných bodů, snad to dokážeme, tedy vlastně dokážete. Přeji si, aby byla ta síť nalezena a aby byla veřejnost plošně informována o tom, jak je všude natáčená. A ona pak vybuchne a změní to.
     Já osobně, pokud budu tajně natáčený, nebudu moci přivykat dívku, kterou bych eventuálně měl, na výprasky; ani jednou nebudu moci otevřít páteřní kanál se mnou kompatibilní části "Božího proudu" a napojit se na něj; ani jednou nebudu moci spustit regeneraci svého organizmu; pokud se budu sexuálně vzrušovat, budu to muset dělat jinak, než jak bych chtěl, když se na mě přitom někdo dívá; nikdy se nebudu moci pomodlit "vyšším způsobem"; nikdy nebudu moci pracovat na ničem originálním a zajímavém; nebudu moci bez narušení prožívat lásku se psem a Přírodou; nebudu si moci skládat své vlastní písně, a tak dále.

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.