Jména a příjmení tajných spolupracovníků

     Nejprve se zmíním o pár příjmeních, která používali tajní spolupracovníci Pekelné "vyšší policie" v případech, dosud mně známých. Několik z nich začínalo od "K" (asi kvůli vazbě na mé příjmení "Kastl", jakou byla příjmení K***ka, K*****k, K*** a **k**ka). Několik dalších příjmení začínalo od "P" (což byla vazba na mé křestní jméno "Pavel", například Pavl***k a P***ka). Dále jsem se setkal s příjmeními od "B" (= dvě obrácená "P"), více jich začínalo od písmene "H" (připomínajícího "dva v jednom", jako byl třeba "Hitler"), několik od písmen "Ja", dále od písmene "M" (= svým způsobem dvě "n"), od "S" a "Š" (= had, například "Stalin") a asi dvakrát od "V" (pokud vím, "rodinná jména" se používají i od "W", což jsou dvě "V"). Dále to byla různá příjmení s jedním písmenem dvakrát ("a", "e" [nebo "ö" a "e"], "k", "n" a "s").
     Měli byste vědět, že existuje nejenom vazba na jméno a příjmení, ale i na nějaké místo nebo událost (říkám tomu "vazba na jméno subjektu"). Například při tajném testování mé osoby jsem jel s člověkem jménem Pl**** z města Pl*** do vesnice H**** B**** k člověku H**b** kvůli akci ve vesnici Ka****** (těch vazeb tam ale bylo více). Anebo jsem se kdysi v televizním pořadu o euthanasii vyjadřoval k případu doktora Kevorkiana.
     Křestní jména žen, používaná členkami spolupracujících rodin, byla různá možná včetně Alena, Dáša, Edita, Hana, Hedvika, Helena i Máša. Mužských křestních jmen je také používáno opravdu mnoho, tam se asi omezení nedělají, z těch méně častých uvedu Adolf, Leoš a Dennis.
     Příjmeními, jaká bývají v některých případech těmito "spolupracujícími rodinami" používaná, je opravdu hodně (třeba "Hrdlička" [i některá další ptačí příjmení], "Šmíd", "Hajšman" a mnohá jiná, mám seznam několika desítek z nich). Mimochodem, všiml jsem si, že muži-tajní spolupracovníci si někdy brali ženy z normálních rodin, které pak používaly jejich příjmení.
     Dále jsou to kombinace některých jmen a příjmení, začínajících na stejné písmeno (například "M. M." nebo "R. R."). Spolupracovníci se ale pravidelně najdou i v rodinách s normálním příjmením, zatím ještě nevím, jak to přesně je. Kromě toho se někdy používají taková příjmení, která znamenají něco negativního či alespoň zvláštního (třeba "Černý", který je protikladem příjmení "Bílý"; Pekelní lidé dělají zlo i dobro a proto jsou "Ďábel i anděl"; pro zajímavost, první hudební klip naší "Zlaté Slavice" Lucie Bílé byl "Neposlušné tenisky", přičemž boty jsou dolů k Peklu. Tam směřovaly třeba i "Kroky" Františka Janečka s Davidem s dvěma "D" a Horňákem).
     Podívejme se nyní na některá stará slavná jména: Samson, Holmes (Sherlock), Herakles, Einstein (Albert), Minotaurus, Ježíš Kristus s jeho 12 učedníky i Odysseus s jeho 12 spolubojovníky (na ostrově Kyklopů)...
     Část skutečné historie ale Pekelní lidé zakryli a místo toho nám tu nechali některé své výmysly. Bohužel je ale vypočítali tak dobře, že to vypadá nenápadně a přirozeně, a normální lidé v ně většinou věří. Přece ale, doufám, jsou při těch výpočtech občas udělány nějaké ty chyby (podívejte se třeba na jména amerických prezidentů, jednu věc mají společnou: … Ronald Reagan, Bill Clinton, George W. Bush, Barack Obama).
     Tak tohle je na začátek mé práce o jménech a příjmeních spolupracovníků "Pekelné policie", samozřejmě nedostatečně a s chybami. Časem to ale hodlám vylepšit a upřesnit. Prosím, vyfoťte tento článek svým mobilem a uploadujte ten obrázek na Internet, mě od něj nechali Pekelní lidé odpojit už dávno a nemám k němu přístup (nechtěli, abych tam ukazoval věci, které by je odhalily před veřejností).

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.