Jména a příjmení tajných spolupracovníků

     Nejprve se zmíním o pár příjmeních, která používali tajní spolupracovníci Pekelné "vyšší policie" v případech, dosud mně známých. Několik z nich začínalo od "K" (asi kvůli vazbě na mé příjmení "Kastl", jakou byla příjmení K***ka, K*****k, K*** a **k**ka). Několik dalších příjmení začínalo od "P" (což byla vazba na mé křestní jméno "Pavel", například Pavl***k a P***ka). Dále jsem se setkal s příjmeními od "B" (= dvě obrácená "P"), více jich začínalo od písmene "H" (připomínajícího "dva v jednom", jako byl třeba "Hitler"), několik od písmen "Ja", dále od písmene "M" (= svým způsobem dvě "n"), od "S" a "Š" (= had, například "Stalin") a asi dvakrát od "V" (pokud vím, "rodinná jména" se používají i od "W", což jsou dvě "V"). Dále to byla různá příjmení s jedním písmenem dvakrát ("a", "e" [nebo "ö" a "e"], "k", "n" a "s").
     Měli byste vědět, že existuje nejenom vazba na příjmení a jméno, ale i na nějaké místo (obojímu říkám "vazba na jméno subjektu"). Například při tajném testování mé osoby jsem jel s člověkem jménem Pl**** z města Pl*** do vesnice H**** B**** k člověku H**b** kvůli akci ve vesnici Ka****** (těch vazeb tam ale bylo více).
     Křestní jména žen, používaná členkami spolupracujících rodin, byla různá možná včetně Alena, Dáša, Edita, Hana, Hedvika, Helena i Máša. Mužských křestních jmen je také používáno opravdu mnoho, tam se asi omezení nedělají, z těch méně častých uvedu Adolf, Leoš a Dennis.
     Příjmeními, jaká bývají v některých případech těmito "spolupracujícími rodinami" používaná (což je nejméně každá dvanáctá, možná až i každá šestá), je opravdu hodně (třeba "Hrdlička" [i některá další ptačí příjmení], "Šmíd", "Hajšman" a mnohá jiná, mám seznam několika desítek z nich). Mimochodem, všiml jsem si, že muži-tajní spolupracovníci si někdy brali ženy z normálních rodin, které pak používaly jejich příjmení.
     Dále jsou to kombinace některých jmen a příjmení, začínajících na stejné písmeno (například "M. M." nebo "R. R."). Spolupracovníci se ale pravidelně najdou i v rodinách s normálním příjmením, zatím ještě nevím, jak to přesně je. Kromě toho někdy používají taková příjmení, která znamenají něco negativního či alespoň zvláštního (třeba "Černý").
     Podívejme se nyní na některá stará slavná jména: Samson, Holmes (Sherlock), Herakles, Einstein (Albert), Minotaurus, Ježíš Kristus s jeho 12 učedníky i Odysseus s jeho 12 spolubojovníky (na ostrově Kyklopů)...
     Část skutečné historie ale Pekelní lidé zakryli a místo toho nám tu nechali některé své výmysly. Bohužel je ale vypočítali tak dobře, že to vypadá nenápadně a přirozeně, a normální lidé v ně většinou věří. Přece ale, doufám, jsou při těch výpočtech občas udělány nějaké ty chyby (podívejte se třeba na jména amerických prezidentů, jednu věc mají společnou: … Ronald Reagan, Bill Clinton, George W. Bush, Barack Obama).
     Tak tohle je na začátek mé práce o jménech a příjmeních spolupracovníků "Pekelné policie", samozřejmě nedostatečně a s chybami. Časem to ale hodlám vylepšit a upřesnit. Prosím, vyfoťte tento článek svým mobilem a uploadujte ten obrázek na Internet, mě od něj nechali Pekelní lidé odpojit už dávno a nemám k němu přístup (nechtěli, abych tam ukazoval věci, které by je odhalily před veřejností).

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.