Jména a příjmení

Prozkoumal jsem je u spolupracovníků tajné policie a našel pravidla, platící pro celý svět.

     Nejprve se zmíním o pár příjmeních, která používali tajní spolupracovníci Pekelné "vyšší policie" v mém případě. Několik z nich začínalo od "K" nebo mělo toto písmeno zdůrazněné (asi kvůli vazbě na mé příjmení "Kastl", jakou byla příjmení K***ka, K*****k, K*** a **k**ka). Pár dalších příjmení začínalo od "P" (což byla vazba na mé křestní jméno "Pavel", například Pavl***k a P***ka). Některá sice nezačínala ani od "K" ani od "P", ale dotyční tajní spolupracovníci měli někoho s příjmením od "K" jako svého hlavního partnera.
     Dále jsem se setkal s příjmeními od "B" (= dvě obrácená "P"), více jich začínalo od písmene "H" (připomínajícího "dva v jednom", jako byl třeba "Hitler"), několik od písmen "Ja", dále od písmene "M" (= svým způsobem dvě "n"), od "S" a "Š" (= had, například "Stalin") a asi dvakrát od "V" (pokud vím, "rodinná jména" se používají i od "W", což jsou dvě "V"). Dále to byla různá příjmení s jedním písmenem dvakrát (hlavně "a", "e" [nebo "ö" a "e"], "k", "n" a "s").
     Měli byste vědět, že existuje nejenom vazba na jméno a příjmení, ale i na nějaké místo nebo událost (říkám jí "vazba na jméno subjektu"). Například při tajném testování mé osoby jsem jel s člověkem jménem Pl**** z města Pl*** do vesnice H**** B**** k člověku H**b** kvůli akci ve vesnici Ka****** (těch vazeb tam ale bylo více). Anebo jsem se kdysi v televizním pořadu o euthanasii vyjadřoval k případu doktora Kevorkiana.
     Vězte, že tajní spolupracovníci i normální lidé používají všechna možná příjmení od všech písmen, přičemž zvláštní, v daném případě Pekelný význam, dostávají tato příjmení pouze v některých okolnostech a/nebo když jsou používaná tajným spolupracovníkem (je tomu podobně jako s komponenty "připomenutí Pekla" ve filmech, ta také získávají zvláštní význam pouze v některých okolnostech, kdežto jinak jsou zcela normální věcí).
     Mnoho rodin je "smíšených", tedy složených jak z normálních lidí, tak i z tajných spolupracovníků. Mám podezření na tajné pravidlo, že ve větších, nebo nějak zajímavých normálních rodinách, musí být alespoň jeden tajný spolupracovník. A dostane se do nich například tak, že si vezme jednu z jejich normálních žen.
     Křestní jména žen, používaná členkami spolupracujících rodin, byla různá možná včetně Alena, Dáša, Edita, Hana, Hedvika, Helena i Máša. Mužských křestních jmen se také používáno opravdu mnoho, tam se asi omezení nedělají, z těch (u nás v současné době) méně častých uvedu Adolf, Leoš a Dennis.
     Příjmení, pravidelně používaných "spolupracujícími rodinami", je také opravdu hodně (třeba "Hrdlička" [i některá další ptačí příjmení], "Šmíd", "Hajšman" a mnohá jiná, mám seznam několika desítek z nich).
     Dále to jsou kombinace některých jmen a příjmení, začínajících na stejné písmeno (například "M. M." nebo "R. R."). Kromě toho se někdy používají taková příjmení, která znamenají něco negativního či alespoň zvláštního (třeba "Černý", který je protikladem příjmení "Bílý"; Pekelní lidé dělají zlo i dobro a proto jsou "Ďáblové i andělé"; pro zajímavost, první hudební klip naší "Zlaté Slavice" Lucie Bílé byl "Neposlušné tenisky", přičemž "ne" je zápor a boty jsou dolů k Peklu. Tam směřovaly třeba i "Kroky" Františka Janečka s Davidem s dvěma "D" a Horňákem).
     Podívejme se nyní na některá stará slavná jména: Samson, Sherlock Holmes a Dr. Watson (Pes Baskervilský [The Hound of the Baskervilles]: Baskervillové [Hugo byl ten krutý, kterým legenda začíná; sir Charles byl hodnější a zemřel strachem ze psa; ale sir Henry všechno přežil] měli sloužící Barrymory; na blatech se pohybovali zločinci Selden [the Notting Hill murderer, bratr Barrymorové] a [Jack] Stapleton [s jeho takzvanou sestrou, ve skutečnosti ženou Beryl, měl zápletku sir Henry]), Herakles, Einstein (Albert), Minotaurus, Ježíš Kristus s jeho 12 učedníky (ti ho zapřeli, než třikrát zakokrhal kohout) i Odysseus (z dějin Tróji) s jeho 12 spolubojovníky (na ostrově Kyklopů)...
     Část skutečné historie ale Pekelní lidé zakryli a místo toho nám tu nechali některé své výmysly. Možná je ale vypočítali tak dobře, že to vypadá nenápadně a přirozeně, protože normální lidé v ně většinou věří. Přesto ale, doufám, byly při těch výpočtech občas udělány nějaké ty chyby (podívejte se třeba na jména amerických prezidentů, jednu věc mají společnou: … Ronald Reagan, Bill Clinton, George W. Bush, Barack Obama).
     Mým zatím posledním poznatkem je podezření na používání příjmení od "N", převážně "No", respektive "Ne", což může indikovat cosi negativního. Otázkou pro mě zůstávají (jména a) příjmení od "A" - písmena, které se používá v názvech kontinentů naší planety (Amerika, Asie, Austrálie, Afrika, Arktida a Antarktida).
     Kromě toho se dohaduji, že tajní spolupracovníci o něco častěji používají příjmení, která jsou tvořená křestními jmény, a častěji si nechají změnit své příjmení na to, co má jejich žena.
     Dalším faktem jsou anglická jména některých zlých věcí: Attack (= útok), War (= válka), Terror (= teror) a Hell (= Peklo). Byla tato slova s opakujícími se písmeny vedle sebe vymyšlena těmi zlými, co jsou dvakrát (a pak ještě potřetí)?
     Více informací o jménech a příjmeních spolupracovníků "Pekelné policie" zatím nemám, tohle je samozřejmě ještě nedostatečně a s chybami. Prosím, vyfoťte tento článek svým mobilem a uploadujte ten obrázek na Internet, mě od něj nechali Pekelní lidé odpojit už dávno a nemám k němu přístup (nechtěli, abych tam ukazoval věci, které by je odhalily před veřejností).

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.