Ideální Bojové Umění

       Toto bojové umění není určeno pro veřejnost, ale jen pro uzavřenou společnost. Má tedy být praktikováno pouze takříkajíc "za zavřenými dveřmi" a jeho vedení nikdy nesouhlasí s tím, aby bojovníky natáčela televize.
       "Ideální Bojové Umění" obsahuje údery, kopy, chvaty, hmaty, zakázané a obzvlášť ničivé techniky, sparring s několika soupeři najednou, ovládání zbraní, výcvik psa a spolupráci s ním v boji proti nepřátelům, energetické disciplíny včetně mentálního odolávání, znalost zákonů, psychologie, taktiky, duševní rozvoj, dokonalé mezilidské vztahy, prohloubení lásky ke zvířatům i rostlinám, znalost "Kruhu lásky", poznání "kořenových odklonů a vyrovnání" podstaty člověka, život stranou od lidí v Přírodě a další.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Technické stupně "Ideálního Bojového Umění":

       Světlá polovina: IBU I. (= částečné základy, bílo-světle šedý pásek) a IBU II. (= úplné základy, světle šedý pásek).

       Tato "Světlá polovina" obsahuje zejména zjednodušený kickbox s několika prvky zápasu, nožový boj, základní obranu proti holi, střelbu z pistole i obranu proti ní, výcvik psa, sparring s dvěma protivníky zároveň, znalost zákonů i mého nábožensko-psychologického učení, taktiku, a boj se psem a zbraněmi proti několika nepřátelům najednou.

          

       Tmavá polovina: IBU III. (= kandidát mistra, světlo-tmavě šedý pásek) a IBU IV. (= mistr, tmavě šedý pásek).

       Kromě technik "Světlé poloviny" používá "Tmavá polovina" rozšířený kickbox, útok na citlivá místa (oči, pohlavní orgány, hrdlo a podobně) "zakázanými technikami" (jako je například úder dlaněmi na uši, kousnutí protivníka), další prvky ze zápasu, další zbraně (zejména hůl, meč, a pušku či samopal), obranu proti různým zbraním holýma rukama a "energetické disciplíny".

          

       (Každý student [počínaje již od IBU I.] má možnost se dobrovolně učit šermu s mečem a pokud je to možné, absolvovat i školení k ovládání takových zbraní, jakými je granátomet, protitankové střely a komplexy přenosné protiletecké obrany [tzv. "manpads"].)

       (Pásky se stupni šedi se nosí ke svátečnímu bílo-šedému oděvu a k obyčejnému jsou barevné: žlutý pro IBU I., zelený pro IBU II., hnědý pro IBU III. a černý pro IBU IV. Kromě pásků jsou ještě i barevné štítky.)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

       - Většina studentů se ke studiu přijímá tak, že je aktivně prohlížena lidská populace a učitelé si v ní sami hledají žáky, vhodné pro toto umění. Ty pak navštíví a podají jim obálku s nabídkou.

       - Začínající studenti musí v přítomnosti právníka, popřípadě i pracovníka tajné služby, podepsat prohlášení, že nikdy nebudou toto umění vyučovat nikoho druhého bez souhlasu zastřešující organizace a že nikdy nevyzradí žádnou z důvěrných informací, které (toto umění) obsahuje.

       - Soutěže v IBU jsou jenom interní, protože těch veřejných se nikdy nezúčastňuje.

       - Toto umění používá rozšířený systém bodování, co ukazuje nejenom to, kdo vyhrál, ale i o kolik je vítěz lepší, než poražený. A oznamují se jen jména těch nejlepších bojovníků a jména těch horších se tají, aby se necítili špatně a neměli ostudu.

       - Zkoušky jsou bez stresu z nějakého dlouho očekávaného termínu. Jak student cvičí a postupně se zlepšuje, trenéři mu do jeho karty u jednotlivých disciplín postupně píší "splněno", a pak mu jednoho dne podají pásek.

       - Studenti dosáhnou vyššího stupně spolupráce mužského a ženského elementu v neerotické oblasti, což jim umožní prožívat jejich lásku komplexnějším spektrem pocitů, než jaké mají normální lidé.

       - Protože ženy výcvikem získávají výbušnost a sílu, musí ji kompenzovat pravidelným prožíváním rolí, jež vyzdvihují křehkou formu jejich ženskosti, lásku k mláďatům a péči o ně, i submitivitu, se kterou se nechají přemoci až i lehce týrat milovaným mužem. Taková žena je pak tvrdým bojovníkem i něžnou kočičkou zároveň.

       - Bojovník je buď dostatečně zdravý a silný, nebo je ukončen euthanasií, aby nepoznal slabost a stáří.

       (P.S.: Kniha o tomto bojovém umění byla až do verze 7.8 ke stažení z mé stránky, ale "Příručka ke studiu IBU" již bude tajena před veřejností. Tuto "příliš silnou kávu" bude pít jen omezený počet zasvěcenců.)

Home

Právní prohlášení: Informace, nacházející se na této vzdělávací stránce, jsou editovanými ukázkami z konceptu bojového umění, které vymyslel jeden člověk a nazval ho Ideálním.