Hledání neurologické vady a oběti

     Pták, zlatá barva, čísla 3, 5 a 13, oči, penis atd. Někoho okamžitě napadne, že zde budu psát o jedné z naprostých vzácností, kterou Pekelní lidé zpravidla jen pasivně hledají a jen v ojedinělých případech aktivně úmyslně vytvářejí.
     Já, Pavel Kastl, jsem byl jako dítě a zejména mladý chlapec možná něčím trochu mimo normu a "Pekelná policie" zkoušela, jestli se mohu stát jednou z obětí sebeublížení. Proto již za mého mládí, ještě než jsem začal psát, udělala několik věcí, které možná podpořila i škodlivými mikrozářičemi, protože se pravidelně vloupávala do našeho domu:

     - Jedním ze sousedů se stal člověk s "K" jako prvním i posledním písmenem svého příjmení, co choval dravé ptáky. Jednou ho prý nějaký karatista praštil vedle oka, na kterém měl monokl, a on pak toho karatistu rukama skoro uškrtil. Abych nezapomněl, ve stejném domě bydlel též rybář, co jezdil na ryby na červené "třistapadesátce".

     - Několik let jsem se stýkal s dvěma staršími pány, co vodili Německé ovčáky na procházku (já sám jsem na ně vodil Rottweilerku). Jeden z nich měl problémy s očima a silné brýle, jeho první pes pocházel z chovné stanice "Od Bílého Vlka" a druhý byl černý. A příjmení toho druhého pána začínalo na "Čás", takže čas.

     - Někdo nám doporučil slovenskou hudební skupinu "Lojzo". Byl jsem u nich v šatně před jejich vystoupením a pak je jiný den ještě potkal cestou na koupání a poseděl s nimi. Dali mi plakát i s věnováním. Jejich tehdejší album zpívalo, jak má toreador "Karol" na hlavě nádor. V písni "Nedeľa je hrozný deň" se blinkry (= oči) hází rybám, v "My nie sme Taliani" vytrhnou peněženku z rukou (= penis a ruce), a v písni "Ukulele ukulala iaá" jsou loďky krásné jako plachetnice bez plachet (= Pavel), někdo si louská prsty a dívá se na kraby (= Kastl) a se zavřenýma očima si vychutnává ostrov snů (= oči). Též jsou zmíněny párky s hořčicí (= penis a barva blízká dole zmíněnému démonu). Je tohle všechno jen shoda okolností nebo účel?
     V pozdějších letech mi pro změnu byla doporučena skupina "Kamelot", jejíž písně obsahují komponenty "zlých podvědomých kódů", jako například slova "za pět vočí na konečnou lodní šroub nás hnal", "musím chytit hodný voči… …svět se jako blázen točí a slepec hledí do slunce", "zlato… nevidět, neslyšet". Nebo po písni o lidech s kapucí přes hlavu, zavřenýma očima a slepým netopýrem následují zajatci, co se jako dva slepí nechají vést ke slunci. A další. Kdo to zná, najde v těch písních pár úplných maličkostí.
     Pak mi doporučili skupinu "Kabát", co v albu "Země plná trpaslíků" v jedné písni zpívá "ať na ten svět už nevidím" a v další "zasypu se vápnem a dlouho nechám bejt". Přičemž v jiné písni tohoto alba jsou zmíněny "voči barvy krve", což připomene démona, zmíněného dole.

     - Jeden spolužák s příjmením od "S" si dával kleště na penis a křičel. Zdálo se mi, že chtěl, abych to viděl.

     - Někdo se jménem, připomínajícím penis, při vyprávění nechával ruku nataženou a někam ukazující, pak se na ní podíval, jakoby se podivil, že s ní ještě pořád někam ukazuje, a pak ji dal zase zpátky dolů.

     - Někdo ke mně přitlačil káru s umírajícím "Leonbergerem" (snad jeho oči vypadaly jakoby trochu "vyschlé").

     - Můj dávný známý jménem "Lev" si vzal jakousi "Bílou" a k nim na návštěvu chodil jistý "K***ka". Za souseda měli slepého pána (buď jménem "Kabát", nebo úplně jiným a pletu si to) a poslali mě k němu na návštěvu.

     - Otcův známý z práce, co nám opravoval věci okolo domu, měl ptačí jméno, končící na "ka".

     - V mládí jsem jeden čas chodil do vzpěračské posilovny. Jeden mladík tam údajně zvedl 130 kg a jeden postarší vzpěrač jménem "Dole…." bydlel ve stejném panelovém domě, jako moje babi. Jednoho dne tam přišly dvě dívky – dvojčata (bývalé spolužačky mé sestry) – a když byly k jednomu vzpěračovi otočené zády, vzal do ruky svůj penis a ukázal s ním na ně.

     - Můj učitel se žlutým pásem v karate, co se velmi zlepšil tréninkem kickboxu, udělal bojový graf s 6 třídami, přičemž ideálem byl bojovník 3 třídy, co přemohl jakéhosi dobrého karatistu asi za 30 vteřin, ale prý by si neporadil, kdyby se na něj v hospodě sesypali 3 dobří rváči najednou. Jeden bojovník o mém učiteli řekl, že má při boji žluté oči, a můj učitel o něm, že si zlomil ruku.

     - Ve vesnici, u které jsme měli chatu, vznikla chovná stanice Kavkazských ovčáků (jedno z mých oblíbených plemen psů a zároveň od "Ka", jako já) se jménem "Lištička" (což je pro tak velké psy podivné jméno) a její majitelka se jmenovala "Červená" (údajně jí odtamtud někdo ukradl nějakou fenu). Je to shoda okolností nebo účel?

     - Nějaký čas jsem docházel ke slepé paní s příjmením od "K", ale teď už si nevzpomínám, jak to začalo.

     - Kvůli mému psychologickému zkoumání a zvýšení vlivu čísla 3 na mojí osobu, bylo zřejmě kdysi zaranžováno vymáhání dluhu 300 tisíc korun. Došlo k němu ve vesnici od "Ka" (já jsem Kastl) a vymáhalo se pro člověka ze stejné vesnice, ve které bydlel i mě učil můj učitel, kolem jehož bydliště jsme projeli. Věřitel měl dvě hlavní písmena svého příjmení (H**b**) stejná, jako jsou první písmena obou jmen té vesnice. Člověk, od kterého se vymáhalo (s příjmením od "S" a možná s dvěma "e"), končil na "er" a doplácel nápojem "Becher". Na první vymáhání jsem tam jel já s mým přítelem, jehož příjmení začínalo na "Pl" a oba jsme byli z města "Plzeň" (jednou mi řekl: "… nebo tě zašlapu do země až do nevidím"). Ten měl kdysi firmu s třemi "e" v jejím názvu, a plemeno psa a později i přítelkyni s dvěma "e". A na druhé vymáhání tam údajně jel jistý Pavlíček (já jsem Pavel) s firmou s dvěma "e" jako jedinými samohláskami v jejím názvu.
     Mimochodem, ten můj přítel od "Pl" mi ve starých letech jednou rozmlátil "kazeťák" a pak mi dal pětistovku na nový.

     - Moje známá od "K", se kterou mě seznámil můj známý také od "K", si ode mě vzala 3 tisíce za ukradené kolo. Doporučila mi písničky s texty například "Dívám se přímo do Slunce…" (negativní okolností je "had" a "supy").

     - Zaměstnal mě člověk s ptačím jménem a firmou se slovem "Oko" v jejím názvu a po letech se mnou ještě i natočil videa.

     - Má výborná kamarádka "Ja......" měla každou oční panenku jinak velkou a kromě toho měla slepou tetu. Jednou večer mě ta kamarádka přišla vystřídat na směnu s oteklýma očima, prý málem oslepla po té, co se dívala do svářečky. Než mě seznámila se svým přítelem ze zahraničí, co měl jméno znamenající "muž ne" a písmena "r…" a "va…" a výslovností končící na "ja" (jako "já"), nechala vykastrovat svého nejlepšího psa (tito lidé, ač mohou celý život vystupovat jako milovníci zvířat, všechno svoji lásku k nim na povel poruší). Později byla nasimulována smrt této mé kamarádky (myslím, že její "mrtvola" měla jedno oko ve změněné poloze), a zároveň mi byly do mé postele umístěny nějaké škodlivé zářiče, aby do mě v tom stresu měly přístup negativní energie a bytosti.

     Aniž jsem o tom měl tušení, "Pekelná tajná policie" řídila mé kroky při mnohém mém počínání. Tak třeba:

     - Našeho starého Rottweilera jsem koupil v Neveklově (= zápor a klovnutí).

     - Naší zahradu jsem koupil od člověka takřka stejného jména, jaké měla slepá paní, co jsem vodil.

     Z pozdějších let, kdy na mě byla používaná výrazná energetická i chemická zátěž, uvedu toto:

     - Můj kamarád, nasazený na mě "Pekelnou policií", když jsem začínal psát, měl původně ptačí příjmení.

     - Má psí přítelkyně něco dělala pro jednu paní, jejíž jméno se vztahovalo k rybě; o manželce svého bratra říkala, že mu říká "Ty můj lve"; a začala se kamarádit s paní, co měla ptačí jméno.

     - Další člověk s ptačím jménem mě nechal, abych si ho spojil s číslem 5, které zdůraznil.

     - Známý, též na mě nasazený, měl údajně žlutý pásek v karate a zvedl prý 130 kg v benchpressu.

     - Kamarád z města Kdyně (= kdy ne), jehož příjmení obsahovalo zápor, mi řekl, že mu ho (= penis) jedna žena málem utrhla; že ho někdy bolí oko tak, že by si ho vyndal; stěžoval si i na potíže s rukou; a občas se mě při hovorech o našich zdravotních problémech divně zeptal: "Hele, nemáme voba to samý?" (při tom se zřejmě koncentroval na penis) a já odpovídal tak nějak záporně. Také mi vyprávěl, jak ho několikrát potkala ledvinová kolika (já jsem Kastl).

     - Malíř od "Z", ke kterému jsem kdysi docházel, mi vyprávěl o spisovateli, který si usekl penis. A jednou k němu do ateliéru přišel slavný člověk se stejným příjmením, jaké měl ten malíř.

     Je možné, že "Pekelná policie" hledá v lidské populaci neurologickou chybu, která se může velmi výjimečně vyskytnout. Na "testované" obvykle moc netlačí, žádný velký přímý nápor, spíše jen pár maličkostí. Třeba před někým někdo jenom zmíní nevyspání ve vztahu s číslem 3, nebo číslo 5 s drobným faktorem zmatení a vazbou na slepotu či netopýra, a pokud od té doby dotyčný špatně spí nebo si ve spaní vypíchne oko, je vlastně úplně vadný a jeho geny by neměly jít dál. Na jedné straně se tedy z lidské společnosti možná vyřazuje vadný gen, na druhé straně se tím zároveň i pomůže démonu, který tajně a skrytě pudí lidi k ublížování sobě samým, získat další oběť.
     Na mém případu je zajímavé to, že přestože u mě bylo již v dětství nějaké to podezření na přítomnost výše zmíněné neurologické chyby, vydržel jsem větší energeticko-mentální zatížení (a to i včetně smrtelného), než naprostá většina ostatních lidí. Takže se "Pekelná policie" při odhadování mé osobnosti tenkrát asi spletla.

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.