Dva v jednom a ten třetí

     Pekelný význam čísel 2 a 3 se indikuje všude možně. Dvojka je "dva v jednom", tedy "Pekelný člověk s dvěma tvářemi", a trojka je "ten třetí", čímž je myšlena jeho duše, která má vztah s Peklem.

     Upozornění: Mé zdroje informací byly pozměněny a lidé mi lžou. Proto může tento článek obsahovat některé chybné údaje.

     Několik příkladů "dvou v jednom a toho třetího": Jistě znáte "Rumburaka" z "Arabely", který je v seriálu nejprve dvakrát a nakonec i potřetí, přičemž samotná princezna Arabela (má tělo Jany Nagyové, ale hlas Libuše Šafránkové, takže je dva v jednom) jsou dvě samohlásky "a" po sobě, pak je "e" (podobné zavináči, připomínajícímu vír) a třetí "a" je zvlášť. Nebo poslední díl seriálu "Star Trek: Voyager" s názvem "Endgame", ve kterém se kapitán vesmírné lodi objeví ve třech verzích, dvakrát fyzicky a potřetí jako počítačová projekce.
     U obou seriálů se jedná o dva paralelní světy, v prvním případě o "Říši lidí" a "Říši pohádek", a ve druhém o svět z budoucnosti, koexistující se světem z minulosti. Vězte, že paralelní světy ve filmech připomínají Pekelným lidem to, že patří do dvou různých najednou – Země a Pekla.
     Pro změnu v seriálu "Černí baroni", díl 2, mluví poručík Hamáček s Marcelou, sestrou Jaruš, kterou si právě bere. Je vysloveno číslo 23, řeč je o znásilnění a Marcela, oblečená v červeném s červenými rty a červeným vínem (= Pekelná barva) řekne "ponožky" (= dolů k Peklu) a pak zvedne jeden prst (= jsme jedničky nebo zajedno). Slova "My totiž držíme pohromadě", která zazní potom, připomenou soudržnost Pekelných lidí, když jde o jejich hlavní věci. Pak je ještě řečeno "To je největší podraz, o jakém jsem kdy slyšel". To připomíná, jak Pekelní lidé podvádějí vás normální, například tím, že vám neřekli, že mají jinou duši, než vy, a že to tu většinově vedou. A v posledním dílu seriálu, po pádu dolů a zdůraznění nohy (= dolů k Peklu) a kruhové kamenné zídky (= indikace víru) je třikrát slyšet jméno "poručík Troník" (nejprve dvakrát a pak potřetí, přičemž nemusím připomínat, že slovo Peklo začíná od "P").
     Anebo si pro změnu vzpomeňte třeba na zpěváka Daniela Landu a jeho "Prolog" s textem "..krok, třináctá deska není druhá, třináctá deska není druhá...", přičemž "krok" je dolů k Peklu ("deska" je kulatý předmět, indikující vír) a "text s dvojkou a trojkou" je tam dvakrát. Anebo píseň "Třista z místa" se slovy "Ultrarychlý kola, Ultrarychlý kola... Dvěstě v městě, třista z místa, přímou čarou do náruče antikrista, semafor má barvu jako komunista..." Nejprve jsou ta samá slova dvakrát (kromě toho kola jsou kulatá), pak je "text s dvojkou a trojkou", antikristem je Ďábel v Pekle a barvou komunisty je červená (to jest Pekelná). Též píseň "Táta" naznačuje to samé, protože "táta" má 2 "a" a "ratata" má 3 "a", a po nich je první slovo písně "Černej", což je něco negativního jako Pekelná okolnost (později se tam vyskytne i zapadající Slunce, něco kulového a had).
     Podle stejných pravidel jsou ta čísla používaná všude možně. Třeba album "Pohádkový příběh" (= obě slova v názvu alba začínají na stejné písmeno, jako Peklo) od skupiny "Holki", na kterém je píseň číslo 20 "Láska je Ďábel" (= ti, co jsou dva v jednom nebo prostě dvakrát, jsou Pekelní) před písní 21 "Tři oříšky" (= ti, co jsou dvakrát, jsou nakonec i potřetí a/nebo celkem třikrát).

     Australia a antarctica, kontinenty na jihu Země (což je, obrazně řečeno, ʺdolů k Pekluʺ), mají tři ʺaʺ, kdežto Africa, America a Asia mají jen dvě.

     English, tedy angličtina, nejrespektovanější z jazyků Země (ta se anglicky řekne Earth), pochází z kontinentu jménem Evropa (anglicky Europe) a země Anglie (anglicky England). Všechna čtyři jména - English, Earth, Europe i England - začínají písmenem "E", v tomto případě indikujícím "dva v jednom a toho třetího".
     Toto písmeno má tři (krátké) vodorovné čárky, zatímco písmeno "F", indikující jen "dva v jednom", má vodorovné čárky pouze dvě (což je možná také důvodem toho, proč je España, tedy Španělsko, pod Francií a ne naopak).
     Dalším faktem jsou jména některých zlých věcí v angličtině: Attack (= útok), Battle (= bitva), Kill (= zabít), War (= válka), Terror (= teror) a Hell (= Peklo). Byla tato slova s opakujícími se písmeny vedle sebe vymyšlena těmi zlými, co jsou dvakrát (a pak ještě i potřetí)?
     Písmenem, opticky připomínajícím hada, je "S", a had se anglicky řekne "Snake". A slavný Internet se svým "www" nám připomene, že ti, co jsou dvakrát, jsou celkem třikrát. "Fight" jsou "dva v jednom" a "combat" obsahuje netopýra :-) A podobně.

     Spojené státy americké jsou na prvním místě na světě ve vojenské síle, protože je v této oblasti nejvíce rozvinuli ti, co jsou "dvakrát", přesněji řečeno "dva v jednom a ten třetí". Tuto zemi si vybrali proto, že ji zakládali lidé, co přišli z různých koutů světa a začínali takříkajíc "od píky". Přičemž když se někdo dostane z nuly na vrchol, působí to dojmem svobody, jako že kdo má talent a poctivě pracuje, může dokázat cokoli a nikdo mu v tom nebrání.
     Alaska a státy pod Canadou jsou dvě různá místa stejného kontinentu, což indikuje "dva v jednom". A Hawaii ostrovy, existující odděleně od Ameriky, indikují "toho třetího" (pro zajímavost, naše Škoda 1203 indikovala to samé).
     Písmeno "H" (vzpomeňte si na Adolfa Hitlera = ten, kdo udeří, protože "hit" znamená udeřit), podobně jako "W" (viz Washington jako první prezident a zároveň i hlavní město USA), v Pekelných okolnostech znamená "dva v jednom" nebo "být dvakrát".
     A teď k teroristickým útokům z 11. září 2001, pokud k nim vůbec došlo (často mívám falešné zprávy). Jména New York, World Trade Center i Twins obsahují "dvojité v". Těsně před tím, než první letadlo narazí do první budovy, jsou na ulici vidět hasiči (anglicky "firefighters"od "F"), jejichž chování trochu připomíná vzorec "Oslava cesty do Pekla" (= "Celebration of the Way to Hell"). Pokud záměrně, tak to naznačuje, že ten útok zaranžovali Pekelní lidé a takto ho oslavili. A pak v rámci jeho "vyšetřování" mučili nevinné.
     V předchozím odstavci zmíněný vzorec se někdy používá jako podpis, třeba ve filmu Raw Deal s Arnoldem Schwarzeneggerem je použit dvakrát, a to ve scénách se slovy "…it's nice to be one of the family" a "…always figured you were one of us". Je tam indikace víru (kulatý vrtulník, pootočení Schwarzeneggera tam a zpátky, a kulatý klobouk policejního důstojníka), po níž následuje temnota, zdůraznění směru dolů k Peklu (sezení na bobku, podrážky bot a další), slova "pregnant" jako "dva v jednom" a Hell jako Peklo atd.

     Světové války. První i druhá byly ve dvacátém století, druhé tisíciletí (mimochodem, "hit" znamená "udeřit", takže Hitler může být překládán jako "ten, kdo udeří"). A proto možná byla ta třetí původně naplánována do dvacátého prvního, dvacátého třetího nebo třicátého století ve třetím tisíciletí.

     Televizní seriál Kung Fu (1972). Hlavní hrdina má dvě lidská jména - čínské křestní jméno Kwai-Chang a americké příjmení Caine, což indikuje "dva v jednom". A "toho třetího" indikuje jeho nelidská přezdívka Grasshopper.Upozornění: Mé zdroje informací byly pozměněny a lidé mi lžou. Proto se také ve svých článcích dopouštím nějakých těch chyb, ale i navzdory jim jsou tyto články obrovským odhalením.

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.