Homepage

    Umělé prožití lásky

     Podívejme se nyní na umělé prožití lásky pomocí různých technických vymožeností. Mezi ně patří například umělý penis, umělá vagina, umělá panna, holografická simulace milence či milenky nebo jejich klon (v době, kdy je láska dvou lidí v největším rozkvětu, si jeden z nich schová potřebný “materiál” k tvorbě klona svého partnera pro případ, že by se v budoucnu pohádali a rozešli, a v tom klonu bude “uložena” pouze informace o vzájemné lásce a nikoli o špatném vztahu, který nastal až po odebrání “materiálu” k jeho naklonování) a podobně.
     Holografické simulace jsou obvykle dělány na přání konkrétního člověka, který si je pro svoji potřebu nechal naprogramovat. Zhmotnělý hologram (nikoli pouze nehmotná obrazová projekce) nemá chyby jako člověk, chová se ideálně a dělá s vaším tělem ty sexuální praktiky, po kterých toužíte.
     Ačkoli má hologram tu přednost, že je vám ve všem “po vůli”, nelze s ním oboustranně transformovat energii lásky, protože není živý a nemá duši. Když se člověk miluje s člověkem, oboustranně a společně transformují energii lásky a přináší jim to rozkoš. A když se rozejdou, tak je to bolí a prožívají negativní energii. To je přirozený řád přírody.
     Protože s hologramem nemůžete plně transformovat energii lásky, tak se jen uvolníte a prožíváte jakousi vyšší formu onanie, kdy místo obrázků a představ sexuálního objektu ho jasně vidíte i cítíte. Nemusíte se namáhat onanií či masturbací vašeho pohlavního ústrojí, protože tu vám provede zhmotnělý hologram.
     Když s hologramem provozujete normální, heterosexuální soulož, tak je váš sexuální prožitek i orgasmus spojen se smyslovým vjemem hezkého partnera opačného pohlaví, tedy alespoň pokud má hologram takovou podobu, a z vás pramenící sexuální energie může být v jisté malé míře absorbována opačným pohlavním principem lidské části Centrální Duše Kosmické.
     Jenže člověku, který má sexuální styk jen s hologramy, začne normální výměna energie lásky s jiným živým člověkem časem chybět, neboť hologram mu duševně nikdy nedá to, co jiný člověk. Jen fyzicky. Hologramy tedy používejte jen v případě nejvyšší nutnosti, když máte touhu po pohlavním styku, kterou již nezvládáte. Ale nepoužívejte je často, abyste si nenavykli na nezdravé, nepřirozené a jednostranné prožití energie lásky.
     Je zde ale ještě jedna skutečnost, kterou byste také měli vědět. Někteří duchové se spojují s hologramy a “milují se” s lidmi jejich prostřednictvím. Stejně tak si může nějaký duch lehnout do tzv. “umělé panny” a obcovat tak s tím, kdo má s tou pannou pohlavní styk. Nebo se nějaký duch může spojit s umělým penisem či umělou vaginou a obcovat jejich prostřednictvím s tím, kdo s těmito pomůckami onanuje.
     Pro vaší duši je téměř vždy lepší mít živého sexuální partnera - skutečného člověka i s jeho chybami a i když není úplně podle vašich ideálních představ. Většinou je to lepší, než mít neživého milence - naprogramovaný počítačový hologram (výjimkou je pouze, je-li váš skutečný živý sexuální partner takového charakteru, že by vám soužití s ním uškodilo více než milování s hologramy).
     Pokud jde o klony, je v nich zpravidla jiná duše a též jsou k nim přivtělení jiní duchové, než v klonovaném jedinci (a to i v případě, že ten je již po smrti), avšak mohou disponovat podobným typem energie, jaký měl on. Většinou poskytují svému “majiteli” nižší sexuální uspokojení než ten partner, ze kterého byli naklonováni, avšak výjimečně mu mohou poskytnout i uspokojení vyšší.