Homepage

    Tajemství ženské krásy

     Téměř každá žena se snaží být krásná, aby se mužům líbila a přitahovala je. Je obvyklé, že se ženy snaží být štíhlé, aby jim jejich štíhlá linie a hezky tvarované boky umožnily získat náklonnost a sympatie žádoucího muže. Také mnohá slušivá sexy oblečení opticky zvýrazňující přitažlivý tvar hýždí a ňader spolu s vhodnými líčidly, rtěnkou, krásně upravenými vlasy, příjemnou vůní a samozřejmě perfektní fyzickou hygienou zvyšují erotickou přitažlivost ženy i její šanci získat sympatie muže, po kterém touží.
     Avšak umělé voňavky jsou v zásadě škodlivé. Když se totiž žena navoní nějakou chemikálií, zastře tím svůj přirozený pach. A tak vlastně mate smysly muže. Kromě toho, někteří muži mohou mít podvědomě spojenou vůni určité voňavky s nějakou pro ně přitažlivou, či naopak odpudivou ženou. Tyto pocity pak dotyčný muž může přenést na ženu úplně jinou, která používá tutéž voňavku.
     Pokud jde o změnu barvy vlasů a střídání líčidel, což mnohdy působí velmi atraktivně, řekl bych, že ty ženy, které jejich pomocí až příliš často mění svoji vizáž, poněkud více inklinují k nevěře a střídání partnerů. Doporučuji, aby každá byla sama sebou a neměnila tu barvu vlasů, kterou jí dal Stvořitel.
     Podstata ženské krásy, z filozofického hlediska, je zhruba následující: Jak je všeobecně známo, ženy dělá krásné to, že se líbí mužům. Pokud by se jim nelíbily, pak by také nemohly být krásné. Například i ropucha je hezká v očích žabáka, kterému připadá daleko krásnější než nejhezčí žena, ačkoli některým lidem se ropucha zdá být vysloveně ošklivá. Tedy krásu vytváří skutečnost, že se někomu zdá být krásná. A to platí zejména o kráse ženy.
     Co se týče ženské krásy, existuje jakýsi její obecný kodex, jinými slovy řečeno, krásná žena je žena toho typu, který se většině mužům líbí a zdá se jim být krásný. Proto ženy, které tento kodex ženské krásy splňují, jeví se v očích většiny mužů krásné. Tento všeobecně uznávaný kodex ženské krásy zpravidla představuje štíhlejší postavu, hezký tvar hýždí a ňader, jemnou tvář a hezké dlouhé vlasy.
     Ale podívejme se nyní na jeden zajímavý fakt. Jsou muži, kterým se líbí určitá žena, jež v očích většiny ostatních mužů nijak mimořádně krásná nevypadá, ba naopak, mnohým z nich se zdá být i ošklivá. Přesto se ale určitému muži ona žena zdá být velmi krásná.
     Pokud se žena zdá být muži skutečně krásná, tak se mu musí líbit, i když není nalíčená nebo navoněná, když je úplně nahá nebo i v tom úplně nejobyčejnějším spodním prádle, které nemá ani krajky, ani výstřih, ani není sexy. Prostě a jednoduše řečeno, musí se mu líbit taková, jaká je.
     Pro milostný vztah dvou lidí opačného pohlaví je rozhodující příbuznost jejich duší a také jejich společná sexuální Karma, tedy milostný vztah z jejich minulých životů. Proto také k sobě často bývají přitahováni lidé, kteří, ač nejsou dle obecného kodexu krásy vysloveně krásní, sobě vzájemně se krásní jeví. A to proto, že se jednomu na druhém líbí nejen jeho tělo, ale zejména jeho duše. A v takovém případě jedna duše miluje duši druhou.
     Mějme na paměti relativitu krásy a také to, že duševní krása a duševní příbuznost bývají mnohdy v partnerském vztahu důležitější, než zevní krása partnera jako taková z obecného hlediska lidské krásy. A krásné ženy jsou nejen takové, které mají krásné tělo, ale také takové, které mají krásnou duši. A které ji mají krásnou zejména v očích jejich partnera.