Homepage

    Nejvyšší forma sexu

     Pod pojmem sex si většina lidí představí fyzický akt pohlavního spojení mezi mužem a ženou, kteří svojí vzájemnou touhu po sobě i svojí fyzickou sexuální potřebu tímto aktem uspokojují.
     Čím dokonalejší je pohlavní spojení milenců, přesněji řečeno, čím vyšší je jejich oboustranný duševní prožitek při něm, tím vyšším a z duševního hlediska kvalitnějším toto spojení bývá.
     Existuje několik způsobů, jejichž pomocí lze dosáhnout co možná nejintenzivnějšího duševního prožitku milenců při jejich pohlavním spojení. Dovolím si vás s jedním takovým způsobem seznámit. Tato metoda byla nejvíce provozována v Asii, kde byli lidé na vyšší duchovní úrovni, nežli takříkajíc v “západním světě”. Tento způsob pohlavního spojení spočívá v tom, že při něm dojde k vyššímu duševnímu prožitku, než jak tomu obvykle bývá při běžných pohlavních stycích většiny lidí. Tímto způsobem se však mají milovat (spojovat) pouze milenci s vyšším stupněm duševní příbuznosti (zejména sesterské duše, v menší míře mystičtí bratranci a sestřenice).
     Milenci se setkají na osamělém a poklidném místě. Společně spolu vzpomínají na to, jak se seznámili. Znovu si vyznají lásku. Hovoří spolu o tom, že se narodili jen proto, aby se spolu setkali a mohli se milovat. Jeden druhému říká, co se mu na něm nejvíce líbí a co na něm nejvíce miluje. Pak, když v sobě oba začnou cítit touhu a vnitřně se naladí na to, že svého partnera velmi milují, nastává další fáze.
     Milenci si stoupnou několik metrů od sebe. Mají přivřené oči a soustředí se na energetické centrum jejich těla, které se prý nalézá asi tři centimetry pod pupkem. Představí si v tomto místě světelný bod, který září láskou.
     Oba vědí, že to světélko uvnitř nich je projevem lásky k partnerovi. Představují si, že se to světélko neustále zvětšuje, že jejich láska stále více a více září, že se rozrůstá, až prosvětluje celé jejich břicho. Že je větší a větší, až postupně prozařuje celá jejich těla.
     Milenci se k sobě zvolna přibližují. Celí září světlem lásky a cítí, že světlo každého z nich se touží spojit se světlem toho druhého. Každým krokem, který k sobě milenci udělají, mohutní záře lásky uvnitř nich.
     Když stanou proti sobě, zvolna k sobě vztáhnou ruce a dotknou se vzájemně špičkami prstů. Oba cítí, že když se dotkly špičky jejich prstů, že se zároveň potkala i jejich světla lásky a začala se spojovat.
     Milenci se obejmou. Spolu s jejich objetím se spojují i jejich světla lásky. Pak se milenci fyzicky pomilují. Ale každý jejich pohyb musí být provázen představou, že spolu jejich světla lásky splývají.
     Když milenec pronikne do milenky, dojde ke spojení světel lásky v jejich myslích a tedy i v jejich duších. Tak se spojila nejen jejich těla, ale částečně i jejich duše. A tento okamžik se do nich také nesmazatelně zapsal.
     Berte sex jako posvátnou záležitost a jako možnost duchovního růstu, spojenou s co možná nejhlubším oboustranným duševním prožitkem partnerů. Stále pamatujte na to, že sex není jen spojením těl, ale především spojením duší. Jen pak vám dá to, co od něj vaše podvědomí požaduje. Kus duše partnera.