Homepage

    Tajemství úspěšné sázky

     Slavný mudrc starověku král Šalamoun pravil: „Los se vytahuje ze záňadří, ale každé rozhodnutí je od Hospodina.”
     Všichni lidé, kteří sází, mají Osudově určeno, kdo z nich vyhraje a kdo ne. Kdo má vyhrát, ten vyhraje, i kdyby sázel bez jakéhokoli systému či odborných rad. Prostě si “náhodou” vsadí a “náhodou” vyhraje. Kdo vyhrát nemá, ten nevyhraje, i kdyby sázel celý život a v rozsáhlých matematických tabulkách si propočítával možnou pravděpodobnost, která čísla budou tažena či jak dopadne to či ono sportovní utkání, na něž hodlá vsadit a podobně. Prostě je-li dáno, že nevyhraje, tak prostě nevyhraje.
     Jednou mi duchové ukázali, jak je přesně dopředu předurčeno, jaká čísla budou tažena. Ten den jsem si zapnul televizi právě ve chvíli, kdy se měla losovat výherní čísla. Tah začal a já jsem se zeptal toho ducha, který u mně byl právě na návštěvě, které číslo padne na druhém místě. Ten duch bez nejmenšího zaváhání odpověděl, že padne číslo šedesát (samozřejmě, že kdybych si chtěl vsadit, tak by mi ten duch dopředu neřekl, jaká čísla padnou, abych nemohl vyhrát a abych musel být dále chudý, pokud chudý být mám).
     Kolo s míčky se chvíli točilo, nejprve se z něj vykutálel první míček a pak se z něj vykutálel míček druhý. Podíval jsem se na něj a užasl jsem. Bylo na něm napsáno číslo šedesát.
     Chytl jsem se za hlavu a začal jsem křičet: „To snad není pravda! To je to všechno na sto procent dané, každý náš krok, to proti Osudu člověk vůbec nic nezmůže?!“ A pak jsem uslyšel hlas mluvící z televize: „Ty rozhodnutí se dělají tam nahoře!“
     Znovu jsem si uvědomil absolutní vládu Osudu nad naším životem a také to, že všechno je dopředu předurčeno se stoprocentní přesností. Osud změnit nemůžeme, pouze můžeme doufat v to, že nám bude příznivý.