Homepage

    Světová mafie

     Mnozí lidé se domnívají, že nejvyšší světová mafie je spojením nejmocnějších politiků, spolupracujících s vysoce postavenými funkcionáři oficiálně existujících tajných služeb. Ale spíše je tomu jinak. Skutečná, nejmocnější světová mafie, slouží démonickému světu a její členové mají démonické humanoidní duše (takže se mohou vtělit do lidského těla a narodit se tady jako člověk). Jsou všude a skrytě spolupracují pro plnění společných cílů, kterými je ovlivňování dění ve světě, lovení vyvolených, šíření chybných ideologií, pomoc démonům při získávání potravy (ubližování některým lidem zejména magickou cestou) a mnoho dalšího.
     Ve světě již proběhlo mnoho informací, které udivovaly svými zprávami o likvidaci některých lidí, kteří měli buď zážitky s UFO, nebo stigmata, nebo nějaká znamení vyvolených. Na světě opravdu existuje supertajná organizace - tajný národ, provozující vysokou černou magii, který ničí mnohé z toho, co je v lidech opravdu Božské a svaté. Ale myslím si, že některé takové příhody členové světové mafie nasimulují, aby lidé sváděli různé zlé věci na negativní mimozemšťany a podobně, nebo aby se prostě věřilo v něco jiného, než v Pravdu.
     Členové světové mafie mají k dispozici takřka všechny dostupné informace a to nejen díky tomu, že mají své lidi na všech důležitých oficiálních místech (lékaři, telekomunikace, policie, tajné služby, politika), ale i mezi obyčejnými lidmi (na vesnicích často sedí v hospodě a poslouchají, co si lidé povídají; ve městech se všude možně procházejí a pozorují určité lidi a podobně). K dispozici mají rovněž mnoho moderní techniky (odposlechy, skryté kamery) a o koho se zajímají, o tom se dozví skoro všechno včetně záběrů z jeho soukromí.
     Já se pohybuji spíše v těch náboženstvích a myslím si, že “oni” chtějí, aby nauka těch náboženství nedosahovala takové úrovně, aby odkryla některá “nebezpečná” tajemství, která lidé nesmějí znát. Říká se, že když někde chybí nějaké pro světovou mafii vhodné náboženství, tak se prostě a jednoduše “uměle vyrobí” (nebo se do té země uměle přesune to náboženské učení, které té mafii vyhovuje, respektive které jí vadí ze všech nejméně). Objeví se nový “zasvěcenec” s novým učením: samozřejmě, že právě on je tím, kdo má pravdu a abych nezapomněl, jeho víra je právě tou vírou, která je “ta pravá”. A ihned se najde odpovídající počet těch správných věřících.
     Mocní tohoto světa nechtějí, abyste se sjednotili. Proto také uměle vytvořili některá náboženství mimo jiné i kvůli tomu, aby způsobili rozkol a nejednotu ostatních existujících náboženství.
     Buďte k sobě, ač třeba trochu odlišné víry, tolerantní. Co na tom, že se na některých detailech neshodnete. Prosím, přestaňte se mezi sebou hádat a laskavě si uvědomte, že přesné detaily o tajemství celého Stvoření se nedozvíte, dokud neproběhne Apokalypsa a dokud nenastane “konec světa”. A tak přestaňte mít spory o jména svatých a o počty všelijakých dimenzí, duchů či andělů, protože to všechno se stejně ještě nemůžete dozvědět do příchodu toho, jehož jméno je Amen, a který drží sedm hvězd ve své pravici a který se prochází mezi sedmi zlatými svícny. A také do návratu té moci, které náleží dvanáctero hvězd.