Homepage


PRAVÉ KŘESŤANSTVÍ


    Úvod

     Za inspiraci k napsání této části knihy děkuji nejvíce těm hvězdám – Duchům Božím, a tomu Prvnímu i Poslednímu, který je ke mě poslal.

     [Boží hvězdy navštěvují některé lidi a to takovým způsobem, že je jiní lidé nevidí. Návštěva Božích hvězd probíhá tak, že se nejprve udělá na nebi znamení – objeví se ty hvězdy seskupené do kruhu, a pak sestupují dolů k vyvolenému.
     Kolem těch hvězd se utvoří okem neviditelný sloupec - clona, která způsobí, že kdyby se na ně někdo díval z jiného místa než zespoda (třeba z boku), tak by je neviděl. Toto maskování je tak dokonalé, že ty hvězdy mohou přiletět k někomu, kdo žije třeba ve velkoměstě, a neuvidí je nikdo jiný než on. A pokud ty hvězdy sestupují bez neviditelné clony kolem nich, tak jen tehdy, když vědí, že se na ně nikdo v okolí kromě vyvoleného nedívá (je třeba hluboká noc a všichni v sousedství spí, nebo je to na odlehlém místě, skrytém před zraky jiných lidí).
     Potíž je v tom, že mnoho lidí tvrdí, že za nimi létají hvězdy a mimozemské civilizace, nebo že za nimi chodí Ježíš Kristus a andělé, ale u koho z těchto lidí tomu tak opravdu je, lze jen těžko soudit. Někteří lidé si vymýšlí a lžou, jiní vidí přírodní úkaz a jiným pro změnu tuto představu vsune do hlavy duch klamu. Komu z těch všech lidí, kteří takové věci tvrdí, lze vůbec věřit? Jen málokomu!]